Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Témata - Miroslav Galko

Stran: [1] 2 3
1
Zdravím. Mám prosbu. Na webu TV Zpravodaj aktualizuji informace a dlouho už jsem od ČTÚ neaktualizoval tabulku s N_ID a S_ID identifikátory televizních stanic a vysílacích sítí v DVB-T(2). Bohužel si od posledně nepamatuji kde jsem tyto údaje našel. A nyní tyto data nemohu dohledat. N_ID mám tady: https://www.ctu.cz/vyhledavaci-databaze/prehled-televiznich-vysilacu/opravneni

Ale S_ID nemohu na webu ČTÚ nikde najít. Přes Google jsem našel tabulku, ale nevím jestli je aktuální, protože tam chybí například O2TV Free: http://www.ctu.cz/sites/default/files/obsah/identifikatory-tv_01_02_2017.pdf

Předem všem velký dík za pomoc. Samozřejmě jsem psal e-maily i na ČTÚ, ale stále bez odezvy.

Tabulka na mém webu: http://tvzpravodaj.mnoho.info/identifikatory-dvb-t

Díky Míra.

2
Vážení přátelé. Aktualizoval jsem všechny údaje o Regionálních sítích v DVB-T. Konkrétně jde o RS1-17. S tím, že RS3 už neexistuje. Rád bych Vás poprosil, pokud přijímáte na své TV nějaké tyto Regionální sítě, jestli mi můžete napsat které, kde a jakou mají programovou nabídku. Datumy spuštění nejsou tak důležité, ale pokud by jste věděli, tak díky :) Největší zmatek mám v RS1, protože co vysílač, to jiná nabídka.

Přijímá někdo Kamýk nad Vltavou? Mám uvedeny dva kanály: 30 a 33.

Konkrétní dotazy:

RS 10 - vysílače jsou zahrnuty do MUX1a, ale ČT má uvedeno, že Hanušovice, Loket a Pec pod Sněžkou vysílají pouze programy ČT1 HD, ČT sport HD, ČT:D a ČT art. To znamená, že chybí RETRO, KinoSvět, ČT2HD a Rádia ČAS?
RS 12 - Vysílá ještě v Praze Óčko Expres? ČRa ho na svém aktuálním webu nemají v nabídce uvedeno.
RS 13 - mám Hodonín - TV Slovácko
RS 14 - jak je to v Dačicích s televizí DATEL?
RS 15 - mám jen TV Adamov, neví někdo kdy spustili vysílání? Na webu jsem našel jen, že chtějí do konce roku 2014.
RS 16 - mám jen Fonka.
RS 17 - mám jen Plzeňská 1 - přijímá někdo? Jaký je prosím obsah? Něco mám již na webu.

Můžete prosím projít i další RS, které zde nejsou zmíněny. Jsem rád za každou informaci. Nespoléhám jen na práci druhých a oslovil jsem i konkrétní vysílatele a televize, tak i od nich snad něco přijde, ale znáte to :) Všem předem velmi děkuji za spolupráci. Míra

Odkazy:

Televizní regionální sítě v DVB-T - http://tvzpravodaj.mnoho.info/tv-regionalni-site-dvb-t

Identifikátory DVB-T - http://tvzpravodaj.mnoho.info/identifikatory-dvb-t


3
Skylink / Úplný konec Active TV?
« kdy: 31. 03. 2015, 23:56:38 »
31. března 2015 - Active TV přestala vysílat na satelitu. Je možné, že ukončila vysílání. Satelit byl poslední místo, odkud byl program šířen. Že by ty poslední pokuty od RRTV? Nemám, ale žádnou oficiální informaci. Je to jen spekulace zatím.

http://tvzpravodaj.mnoho.info/televizni-stanice/cr-dvb-t/active-tv

4
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / MUX1a (RS10)
« kdy: 08. 01. 2014, 08:21:06 »
Podle České televize mají být další vysílače (všechny 3 patří pod RS10) spouštěny: Hanušovice - škola - únor 2014, Loket - březen 2014 a Pec pod Sněžkou - únor 2014.

http://tvzpravodaj.mnoho.info/tv-regionalni-site-dvb-t/regionalni-sit-10

5
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / RS6 a TV13
« kdy: 27. 11. 2013, 14:57:36 »
Zdravím. Dostal jsem informaci o spuštění Regionální sítě 6 s televizními pozicemi TV13 HD a TV13 SD. Poslal jsem celkem obsáhlejší e-mail na TV13 a AV Park s dotazy na další podrobnosti. Pokud by jste měl někdo nějaké další informace tak předem děkuji.

TV13: http://tvzpravodaj.mnoho.info/televizni-stanice/cr-regionalni-dvb-t/tv13

Regionální síť 6: http://tvzpravodaj.mnoho.info/tv-regionalni-site-dvb-t/regionalni-sit-6

6
Rozhlasové stanice a jejich program / Rozhlas Zpravodaj
« kdy: 06. 10. 2013, 19:06:45 »
Byl spuštěn nový Zpravodaj zaměřený na rozhlasové stanice a vysílání - Rozhlas Zpravodaj. Obsah: Informace o stanici, šíření, kontakty, logo, program, www a Facebook, živé vysílání, archiv, kamery ze studia, RSS zdroj a další. Adresa - http://RozhlasZpravodaj.mnoho.info

Stránky budou každý den postupně doplňovány o nové stanice. Měli by se obsahově dostat na stejnou úroveň jako TV Zpravodaj (http://TVzpravodaj.mnoho.info).


Třetí web této skupiny je Astra Zpravodaj (http://AstraZpravodaj.mnoho.info).


Rozcestník pro další stránky najdete na www.MNOHO.info

7
Skylink / Mixbox za polovinu běžné ceny
« kdy: 30. 09. 2013, 18:28:02 »
Provozovatel česko-slovenské satelitní platformy Skylink, společnost M7 Group S.A., informuje o speciální akci na měsíce říjen a listopad, díky které mají všichni zákazníci Skylinku šanci objednat balíček Mixbox za polovinu běžné ceny. Akce platí v období od 1. října do 30. listopadu a během tohoto období lze získat balíček Mixbox obsahující 9 programů, z toho 4 v HD kvalitě, za nadstandardních podmínek. Předpokladem pro získání slevy je objednání balíčku Mixbox na 6 nebo 12 měsíců. Při splnění této podmínky činí cena za balíček Mixbox 729 Kč při objednávce na půl roku nebo 1458 Kč při platbě na celý rok.

http://www.skylink.cz/novinky/filmovy-balicek-za-polovinu-ceny-25-cz55.html

8
Televizní stanice a jejich program / Active TV na satelitu
« kdy: 18. 09. 2013, 12:01:40 »
Facebook Skylink, Před 20 minutami:

Vážení zákazníci, zajisté jste si všimli ve své nabídce programu označením "Novinka". Na TP 11895 MHz byla dnes zařazena nová televizní stanice Active. Uvedený program vysílá volně a je dostupný pro všechny uživatele. Program vysílá v normě SD.

Více informací naleznete na stránkách televizní stanice: http://www.active-tv.cz/

9
Satelitní digitální vysílání (DVB-S) / Astra Zpravodaj
« kdy: 13. 09. 2013, 15:28:20 »
Aktuální informace o programové nabídce na satelitech Astra 19,2E + 23,5E.

Facebook - https://www.facebook.com/AstraZpravodaj
Web - http://AstraZpravodaj.mnoho.info/


P.S.: Aktualizace TV Zpravodaje po delším výpadku začala.

10
Tak trochu pro odlehčení: Číňané oznámili, že mají propagandistické letadlo,
které dokáže převzít kontrolu nad nepřátelským vysíláním - http://zpravy.idnes.cz/cinane-maji-nove-letadlo-propagandy-d6w-/zahranicni.aspx?c=A130719_110836_zahranicni_aba#utm_source=rss&utm_medium=feed&utm_campaign=zpravodaj&utm_content=main

11
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Regionální síť 9
« kdy: 02. 07. 2013, 17:21:42 »
Tak už "potřetí" bylo uděleno povolení pro Regionální síť 9. Most - Široký vrch. Obsah: TV DAKR.

http://tvzpravodaj.mnoho.info/tv-regionalni-site-dvb-t/regionalni-sit-9

12
Cituji z článku: ČT:D/ČT art bude na 23,5E bez navýšení kapacity. ČT tak bude na pozici 23,5°E využívat 30 Mbit/s pásmo pro své stávající SD programy ČT1, ČT2, ČT24 a ČT Sport, od konce srpna i pro stanice ČT:D a ČT art. Do této kapacity se musí vejít i regionální okna ČT1 pro Severní a Jižní Moravu a doplňkové informace (audio description, HbbTV, teletextová data i programy Českého rozhlasu).

http://www.seznam.cz/19647/ctd-ct-art-bude-na-23-5e-bez-navyseni-kapacity/

13
Cituji z Parabola: Podle informací ČT tato síť v současnosti pokrývá 80 až 90 procent území České republiky a míra pokrytí se bude postupně rozšiřovat. - http://www.zoznam.sk/5027/vecernicek-bude-soubezne-na-ct2-a-ctd/ - tak to se mi ani nechce věřit.

14
Oprava: Tak by se mělo pravděpodobně jednat o chybu a má to být RS 12 a výkon 5.000 W. Ještě ověřím.

Nový vysílač Praha - Olšanská. Kanál 56. Polarizace: V. Výkon: 501 W.

Zajímavé je že N_ID je 0x3129, které se používá pro Regionální síť 12 patřící Českým Radiokomunikacím, konkrétně Czech Digital Group. Regionální síť 13 v Brně má N_ID 0x3130.

http://tvzpravodaj.mnoho.info/prehledy-identifikatoru-dvb-t

Mimo jiné, má nový vysílač i RS 7 Brno - Barvičova, ale to už bylo zmíněno včera v jiném tématu.

15
Zdravím. Můžete někdo prosím potvrdit, kdo jste v oblasti příjmu, že Barrandov HD (vysílá v DVB-T2), Fonka a Plzeňská 1 - DVB-T Regionální síť 1 a LTV Plus - Regionální síť 2, vysílají bez S_ID identifikátorů ? Předem všem děkuji.

ČTÚ v databázi - Přehled vyhledávacích databází - Databáze identifikátorů service ID pro konkrétní služby (PDF – aktualizováno 29.05.2013) tyto stanice neuvádí a na můj dotaz přišla tato odpověď:

Příjemný den, k vašemu dotazu sděluji, že Český telekomunikační úřad přiděluje a zveřejňuje identifikátory service_id na základě požadavku příslušných provozovatelů vysílání, případně požadavků jednotlivých operátorů vysílacích sítí, kteří dotčený program svou vysílací sítí šíří. V případě programů, které ve svém dotazu uvádíte, nás o přidělení identifikátoru nikdo nekontaktoval. Program Barrandov HD je navíc šířen dočasně v rámci experimentálního vysílání.
 
J. Nováková
odbor správy kmitočtového spektra
Český telekomunikační úřad

Stran: [1] 2 3