Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Témata - Fretky

Stran: [1]
1
Kabelové digitální vysílání (DVB-C) / www.horizon.tv
« kdy: 03. 11. 2014, 17:57:36 »
Tak co na to říkají odborníci www.horizon.tv ?

Kvalita obrazu spíše mizerná,ale jako bonus k službám mi to příjde dobré. Mohl tam být alespoň 24 hodinový posun zpět, ale mám to k balíčku zdarma, tak nebudu remcat, jen ten obraz.

Ale jak říkám, jako doplněk nebo aby člověk nemusel hádat s rodinou, když se náhodou chce někdo koukat na něco jiného a ostatní telky doma jsou obsazené je to myslím v pohodě .-)
http://www.imgup.cz/image/lrD

2
Televizory / Samsung UE32EH5300 a audio výstup aplikací
« kdy: 08. 02. 2014, 14:51:06 »
Zdar,

potřebuji radu. Mám Samsung UE32EH5300 a zjistil jsem že pokus si pustím nějakou aplikaci (youtube například) a teď hl spotify a chci vyvézt zvuk do beden skrze zesilovač, tak zvuk prostě nejede. Pokud pustím TV program, pak je vše OK, nebo DVD, ale jak spustím nějakou aplikaci, tak nic.

Jak to mám propojené - aktuálně scart z TV - cinche do zesilovače. Pomohlo by, kdybych to propojil digi optickým výstupem, zesilovač vstup má (starší, ale valí jak má yamaha htr 6030).

Nechci kupovat zbytečně kabel, tak se raděj ptám. Jde mi hl o to dostat spotify do beden :-)

Možná jsem to jen blbě propjil, ale jinak to jede. Mám pocit, že to nejelo ani sinch sinch, ale teď tu tohle propojení nemám, tak nemůžu zkusit.

Díky za rady.

3
Rád bych znal vaše zkušenosti s hbbtv ivysílání ČT a to konkrétně večer v době, kdy na nově nebo primě skončí jejich hlavní pořad. Jde o to, že  během dne, kdy si to pustí manželka vše valí jako fík, včetně pořadů hluboko v archivu. Ale tak od 21.30 nahoru je to nepoužitelné.

Konkrétně poslední 2 díly 1. oddělení jsem prostě nevydržel a podíval se jiný den v jinou hodinu. Ale rozkoukaná detektivka?? Grr! Min. týden jsem si to chtěl pustit na notebooku a ani tam, ale chtěl jsem vidět konec, tak jsem vydržel v malém okně + malé rozlišení.

Internet UPC 240 / 20 - TV připojena kabelem, ne wifi.

Než půjdu vrčet na UPC, jestli neudělali někde soudruzi chybu, tak by mě zajímala vaše zkušenost s večerním provozem hbbtv ivysílaní ČT u vás. Díky moc!

4
Tak nevím, mám asi 150 kanálů nebo kolik (nevím přesně) UPC kabel. Nejsem s manželkou žádnej pařič a tak doma v posteli v teplíčku....a říkám bav mě televize - bav mě a co ona? Trhni si - a tak i když už i za muziku platím (spotify) jdu na torrent a budu se teda bavit ala pirát... (sex je pro amatéry)

PS: ne fop fun a pod neberu nic tam není!

Jen jsem chtěl říct, že se tu řeší asi milion věcí, čím a jak se můžeme koukat, včetně nepodstatného MTV, všemožných zahraničních TV viz http://www.digizone.cz/clanky/komercni-vysilani-v-nemecku-slavi-tricet-let-rtl-chysta-velke-jubilejni-show/ ,  ale že v naší TV dávaj kulový.....no kulový - hov.o

Tak snad se něco stane a v TV v roce 2014 něco bude....třeba...

Stran: [1]