Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Témata - Daniel Klimek

Stran: [1]
1
zdravím,
Dnes jsem si po dlouhé době zapnul Novu. Zrovna tam hrála Ulice s velmi zvláštním komentářem. Zkoušel jsem to hned u jiné TV (já mám dvb-t) kde je Nova na satelitu a kde taky ten komentář vůbec nebyl. Máte to doma taky? Omlouvám se za nízkou kvalitu videa, nechtělo se mi vstávat pro fotak :)

http://www.youtube.com/watch?v=DayGkb8SN0o&list=UU4PxDpwej92NQt2g_YD5Qjg&index=1

2
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Parametry vysílání
« kdy: 20. 07. 2012, 08:47:13 »
zdar lidičky,chci se zeptat jak zjistit u dvb-t parametry vysílání...např. v jakém rozlišení vysílá, s jakým tokem, z jakého kanálu atd. díky (Samsung UE40B7000)

3
U dvou HD programů české televize mi nejede zvuk od včerejška (z muxu 3)...Nemáte podobný problém?

4
Zdarec všichni
chtěl bych se zeptat jestli někdo neví nějaké datum, kdy bude možné naladit kanály ČT 4 HD a ČT 2 HD v muxu 3. V článku z 25.6. http://www.digizone.cz/clanky/multiplex-3-vypalil-parizkovi-s-zeleznym-rybnik-taky-nabidne-ct-4-hd-a-ct-2-hd/ je na konci napsáno že kanály si budeme moci naladit s dostatečným předstihem. Řekl bych tak dva týdny? Co myslíte vy?

5
Satelitní digitální vysílání (DVB-S) / Laděni programů
« kdy: 12. 02. 2012, 22:20:31 »
Zdravím lidi, jak proběho to velké přeladování tak mě hodně lidí prislo abych jm to udělal. Našim jsem to doma udělal...mají cs link a šlo to v pohodě...stáhl jsem si jen ty parametry ze stránek cs linku a jelo to v pohodě...jenže dnes jsem byl u strejdy který má přijímač optibox zebra a skylink a katastrofa...nemolh jsem naladit ani jeden kanál...stáhl jsem si se skylinku tu tabulku kde je kmitočet,polarizace a symb rychlost a nic...samé německé kanály a ani čt,ani nova,prima ani slováky...nic...nemáte někdo podobný přístroj? pomozte mi pls někdo

6
Dobrý den,chtěl bych se zeptat jak to vypadá s pokrytím digitálním signálem v naší oblasti,tj. Třinec směrem ke slovenským hranicím. Singál tady máme stále slabý,hlavně v okoli obcí Nýdek,Bystřice,Bukovec,Mosty u Jablunkova a také nejvýchodnější obec ČR Hrčava...Děkuji

Stran: [1]