Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Témata - David Tomek

Stran: [1]
1
Pěkné odpoledne a ahoj Všem. Dovolím si "vyjímečně" otravovat a poprosit o radu. Intro: Už poměrně dlouhou dobu se chystám, že si postahuju oblíbené klipy a udělám si vlastní DVD výběry videoklipů k relaxaci či jako příjemnou kulisu, když dorazí návštěva. Teď k věci, ano: Asi necelé dva roky si stahuju klipy a shromažďuju je. Hledám na netu různě podle kvality, abych našel dotyčnej flák vždy pokud možno v té nej kvalitě. Ať už jde o úložiště (voby či mpegy) či americké VEVO. Nyní mám sepsané, jak je poskládám a následně převedu do formátu klasického DVD. Problém mám nicméně s různorodou zvukovou hladinou a moje skromná otázečka se nabízí a budu moc rád za každou radu či tip, jak docílit u všech klipů stejné hlasitosti? Se softwérky přímo v DVD přehrávačích či televizor nemám bohužel dobré zkušenosti. Jedinej poctivej "normalizér" hlasitosti zvuku se mi osvědčil plug-in do WinAmpu.

4
Podle programových plánů na 5.týden zařazuje Prima Family první díl soutěžního pořadu Aréna národů v sobotu 4.února 2012 ve 20:00.

5
Reklamu v ČT bude dál prodávat agentura Media Master. Vyplívá to z programových plánů na leden, které jsou uveřejněny v sekci CENÍKY na stránkách společnosti Media Master.

7
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / TV RTM z Ještědu
« kdy: 01. 11. 2011, 16:43:01 »
Obraz u regionální stanice TV RTM je již čistý, Óčko a TV Noe zatím bez obsahu.

8
Od dnešního rána naladím na 32k v Liberci-Horním Hanychově nový regionální mux z Ještědu. Při zápisu nově vyhledaných kanálu to mimo plánované TV RTM ještě zapíše ÓČKO a TV NOE. Žádný kanál se však ještě nezobrazí, jde pouze o info o transpondéru. Tak počítám, že tu pojede nejen TV RTM, ale i Óčko a Tv Noe.

Stran: [1]