Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Témata - Petr Štípek

Stran: [1]
1
Skylink / Cukání obrazu u HD kanálů
« kdy: 23. 08. 2012, 10:38:39 »
Dobrý den,
pořídíl jsem si satelit zejména kvůli příjmu HD kanálů a již delší dobu pozoruji při rychlých scénách např. při fotbale na CT4 HD cukání obrazu. Na CT HD to samé. Když běžela olympiáda na CT4 HD v DVB-T, tak byl krásně čistý obraz bez cukání. Nevíte čím by to cukání u příjmu přes Skylink mohlo být? Mám přijímač Ferguson Ariva, který není certifikovaný pro příjem Skylinku, ale normálně mi to chodí, jen to cukání mi vadí. Pomohla by třeba výměna přijímače? Uvažoval jsem o GoSat, ale nevím, zda si tím pomůžu. Zvuk běží normálně bez výpadků.

2
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / MUX 4 - Rudná u Prahy
« kdy: 09. 08. 2011, 09:36:37 »
Ahoj,
má někdo zkušenosti s příjmem MUX4 v Rudné? Zkoušel jsem už dvě venkovní antény s docela slušným ziskem a i když u ostatních multiplexů dosáhnu kvality i síly signálu 100%, tak na 64. kanále kvalita 0 a síla 8%:-( Co jsem se tady dočet, tak snad O2 znovu pustilo vysílač na Novodvorské (škoda, že ne na Petřinách, to mám blíž), tak jsem to směřoval tam, ale ani ťuk. Tak jestli jste někdo na Pze-západ byl úspěšnější? Brácha bydlí v Modleticích (Pha.východ), což je taky docela daleko od vysílačů (Olšanská, Novodvorská) a MUX4 chytne na klasickou matraci celkem v pohodě. Tak nevím, co dělám špatně.

Stran: [1]