Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Témata - Jiří Job

Stran: [1]
1
Podle několika zahraničních zdrojů začal YouTube testovat 8K kvalitu videa. Zatím pochopitelně není tolik videi v 8K jako ve 4K ale situace se postupně bude měnit. Příští rok mají na trh přijít 8K televize,monitory a podobně. Tak zřejmě YouTube rozhodně nezůstává stát pozadu a kvalitu 8K testuje. Zde přikládám odkaz na video z včera vydané PC verze GTA5 která běží právě v 8K 7680x4320p a skutečně je v nastavení videa to 8K vidět. A ještě přikládám zdroj zprávy.

https://www.youtube.com/watch?v=U_uQ3D2r_p4
http://www.hardwareluxx.de/index.php/news/software/anwendungprogramme/34939-youtube-bietet-inzwischen-auch-8k-videos-an.html

2
Na funkci předsedy představenstva bermudské společnosti CME (rovněž televize Nova) byl rezignován Ronald Lauder, zakladatel a spolumajitel firmy.   Zdroj: Borovan.cz

3
Skylink / Nová Pohoda Rebel se objevila ve Skylinku
« kdy: 03. 09. 2013, 07:49:03 »
Nová televizní stanice Pohoda Rebel se objevila v satelitní platformě Skylink. Na pozici se vysílá stejná promo obrazovka jako v Multiplexu 4 a je připojené i EPG. Technické parametry naladění TV Rebel jsou stejné jako u TV Pohoda u které se zároveň ve Skylinku přejmenovala pozice na Pohoda Relax.

Parametry naladění TV Rebel: Astra 3B (23,5°E), freq. 11,895 GHz, pol. V, SR 27500, FEC 5/6, DVB-S/QPSK

4
Generální ředitel mediální skupiny CME, které patří TV Nova, Adrian Sarbu rezignoval na svou funkci. V tiskové zprávě o tom informovala mediální skupina. Důvody jeho odchodu však neuvedla.

"Jsem hrdý, že jsem mohl být součástí této společnosti téměř dvacet let, a že se nám dařilo úspěšně pokračovat v práci v tomto období plném výzev. CME je skvělá společnost plná talentovaných lidí. Jsem přesvědčen, že tato společnost má namířeno k budoucím úspěchům. Moje mise v CME je splněna," uvedl ve svém prohlášení Adrian Sarbu.

zdroj: iDnes.cz/cme.net

6
Skylink / HD Programy SPI International na nové frekvenci
« kdy: 06. 06. 2013, 17:26:52 »
Dnes se objevily HD programy společnosti SPI International na nové frekvenci Německé společnosti Media Broadcast. Jde o stejnou frekvenci na které již vysílá ČT1 HD. Programy jsou zatím kodované pouze kodovacím systémem Conax. Dá se očekávat že během pár dní přibude i kodovaní Skylinku. Znamená to že nás za chvílí čeká opět přelaďování.

technické parametry naladění:
satelit: Astra 3B (23,5°E)
kmitočet: 11,934 GHz
polarizace: vertikální
SR: 27500
FEC: 3/4
norma: DVB-S2
modulace: 8PSK

7
Skylink / Nova Cinema na nové frekvenci
« kdy: 18. 12. 2012, 11:29:52 »
Na frekvenci společnosti Media Broadcast 11,973 MHz kde vysílá Nova Sport s Fanda přibyla dnes dopoledne Nova Cinema zatím běží volně bez kodování i bez EPG. Přibude zde i hlavní Nova a MTV? A třeba i Smíchov? Obsadí Nova tuto frekvenci celou svými všemi kanály? Diskutujte.

8
Televizní stanice a jejich program / Nova News
« kdy: 04. 07. 2012, 13:29:04 »
Tak jak jíž asi většina z vás ví Nova získala nedávno licenci pro zpravodajský kanál Nova News který ma vysílat po internetu článek zde http://www.digizone.cz/clanky/nova-news-ziskala-licenci-vysilat-ma-18-hodin-denne-fanda-miri-na-satelit/ a zajimá mě co si myslíte o tom že bude Nova News vysílat po internetu.Bude mít vůbec internetové vysílání sledovanost? Nebo brzo po zahajení internetového vysílaní přejde na klasické vysílání na satelitu,kabelu a třeba DVB-T? Co myslíte kdy Nova News odstartuje? Nebude Nova News představena součastně na tiskové konferenci TV Fanda? Bude to na internetu placený kanál v rámci Voya nebo neplacený? Rád uvítám vaše názory.

Stran: [1]