Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Témata - Miroslav Buček

Stran: [1]
1
Televizory / Jakou plazma TV >60" do 30 000,- Kč
« kdy: 14. 08. 2011, 20:07:45 »
Poraďte prosím, jakou značku TV zvolit. Jde mi hlavně o kvalitu obrazu a o velikost. Mám velký obývák, pozorovací vzdálenost asi 5 metrů. O zvuk mi nejde, mám externí repro. TV používám převážně jako monitor pro sledování HD filmů.

Moje oblíbená firma je Panasonic, ale jeho TV větší než 50" jsou cenou úplně mimo, také mají 3D, což je pro mě naprosto nepotřebná věc.

Nemám rád značku Samsung a neznám LG, má LG dobrý obraz? Vyhlídnul jsem si LG 60PV250 ale nevím, parametrově je srovnatelná s Panasonicem, ale to nic neznamená, vždy dám na subjektivní dojem. Problém bude vidět někde vedle sebe právě tuhle LG a srovnatelný Panasonic.

Máte nápad, kde v Brně vidět vedle sebe LG a Panasonic 60" TV a nebo jaký je váš názor na kvalitu obrazu LG plazmy v porovnání s Panasonicem?

Díky za vaše názory...

2
Set-top-boxy / STB DVB-T s perfektním ovládáním
« kdy: 08. 07. 2011, 11:06:57 »
Poraďte mi prosím STB, který má jednoduché a perfektní ovládání, jako vzor si dovolím předložit Elgato EyeTV http://images.appleinsider.com/eyetv3-3.png

Jde o STB pro rodiče, takže přívětivé a jednoduché ovládání je to nejdůležitější. Někdo mi už radil TechniSat DigiPal 2, ale když jsem viděl to ovládání, tak bych řekl, že je to odstrašující příklad, tudy ne přátelé
http://bit.ly/qPKiuH
(pokračuj, zrušit, vzad - naprosto nekonzistentní ovládání, navíc zapojena barevná tlačítka, tak v tom aby se čert vyznal)

Stran: [1]