Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Témata - Jan H

Stran: [1]
1
Asi před týdnem jsem namátkou zjistil, že programy Norské televize NRK jedou (zatím stále) volně na 5E, frekvence
12 015V, 27500 ;) NRK 1-3 včetně regionálek NRK1. Je dobré občas tyhle vody proladit :D

2
Včera jsme zaznamenali tiskovou zprávu UPC o rozšíření dig.nabídky o kanál Leo TV.Nikde však nezveřejnili, že v digitálních rádiích v DVB C začal vysílat program RFI internacional-tedy vysílání francouzského rozhlasu pro zahraničí.Nevím, jestli to bylo nasazeno současně nebo je to v těch rádiích už nějaký den.Zjistil jsem to při prolaďování.Každopádně dobrá zpráva ;)Pěkný den.

3
Kabelové digitální vysílání (DVB-C) / UPC analog TV
« kdy: 30. 03. 2011, 00:18:02 »
Od úterý 29.3. UPC v Brně analogová tv už jen se 16 základními programy.Rozšířená analogová nabídka i zde skončila.

4
Podělme se o zkušenosti nabídky FM rozhlasu v kabelových sítích UPC v jednotlivých městech republiky.Využíváte ji, je pro Vás zajímavá nebo rozhlas posloucháte na svoji anténu či na STA?
V Brně je v současnosti v nabídce 41 stanic.7 tematických hudebních rádií VALC, samozřejmě všechny programy ČRo, včetně digitálních a ČRo Brno.Milé je, že jsou modulovány 4 programy ORF (Ö1, radio Wien, Ö3 a FM4), dále slovenská Regina Bratislava, Jemné melódie a většina brněnských privátů.Takže vše O.K.

Naproti tomu např. Kroměříži, je k dispozici pouze 10 stanic, tj.ČRo1-3, Impuls, F1, Proglas, Evropa2 a 3 místní priváty.

Stran: [1]