Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Jirka Kubik

Stran: [1]
1
Odkladiště / Re: Převod VHS do PC
« kdy: 27. 12. 2010, 21:21:17 »
Vaše video má jistojistě "analogový anténní výstup", tuner má "digitální anténní vstup" => nelze. Použijte S-video či kompozitní vstup/výstup, video by mohlo mít, tuner možná taky, dle typu.

Díky za odpověď, budu muset dokoupit SCART adaptér, protože video má jen scart zdířky a anténní vstup a výstup do tv (Panasonic VR 550 - http://img.ps2netdrivers.net/img/a9/philips.vr550/man3big.jpg).

Pořid si na Aukru nebo jinde Easy Cap amáš to jednoduché

http://aukro.cz/listing.php/search?string=easycap&category=0&description=1&sg=0

Je to v podstatě totéž jako USB tuner, akorát tak dvakrát levnější :-)  Popřemýšlím, jestli mi nebude stačit, díky za tip :-)

2
Odkladiště / Převod VHS do PC
« kdy: 27. 12. 2010, 20:01:16 »
Chci si koupit USBčkový DVB-T tuner, využil bych ho i pro převod toho mála co mám na videokazetách. Můžu do počítače nahrávat rovnou přes anténní vstup, nebo musím nahrávat přes S-video kabel (a koupit USB tuner s AV kabelem)?

Podle mě by měl stačit anténní vstup, stejně jako když se nahrávalo z videa do videa. Pletu se?

Díky za odpovědi :-)

3
Set-top-boxy / Re: Evolve DT-3010HD
« kdy: 27. 12. 2010, 14:11:25 »
Jaká je kvalita nahrávání? Někde v diskuzi k tomuto STB jsem se dočetl, že autor příspěvku na nějakém fóru (neuvedl bohužel kde) četl, že se obraz občas seká.

A trochu bláhová otázka - lze připojit k tomuto STB video a převést si na flashku nebo hd záznamy z videokazet? :-)

Stran: [1]