Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Jarda Kánský

Stran: [1]
1
No jo, fakt, mají to v programu! No tak to si ujít nenechám, aspoň bude doma nějaká legrace!  ;)

2
Televizní stanice a jejich program / Re: Product placement v TV
« kdy: 15. 03. 2011, 07:42:04 »
Vyplněno.

Za sebe můžu napsat, že mě PP zklamal ... nebo jsem ho špatně pochopil.
Předpokládal jsem, že pokud je pořad takto označen, budu plně informován o všech výrobcích v něm uváděných.
Narážím na Receptář. Co mi je platný úplný obrázek Colafitu (kloubní výživy), který stejně tak jako tak uvidím v reklamním spotu, když se nedozvím názvy např. hnojiv a insekticidů, o kterých je tento pořad především? Kolečko s PP mi nepomohlo, na obrazovce vidím opět jen přelepené krabičky.
Ovšem ještě víc mě vytáčejí zpravodajské pořady (tam alespoň to kolečko s PP není) - rozmazaná loga automobilek havarovaných vozů a přijíždějících sanitek, rozmazaná loga supermarketů a billboardů kdesi v dáli za reportérem, zamlžené nápisy na kšiltovkách a oblečení náhodně dotazovaných kolemjdoucích nebo svědků. To může vyvolat opačný efekt, kdy se divák snaží rozlousknout, co že to má zločinec na sobě za značkové oblečení, ale už mu unikne, koho vlastně zabil.

Tož tak. Za mě. Ať Vám, Radko, práce dobře dopadne.

3
UPC Direct / Re: HBO HD UPC Direct
« kdy: 24. 02. 2011, 17:24:07 »
Tak to máte, Jane, pravdu. Bohužel (nebo bohudík) jsme poměrně početná rodina a každý si žádá to své. Děti chtějí Nickelodeon, ty starší AXNka a dokumentární, já HD programy a když jsme to dříve kombinovali stylem UPC, Skylink a CS Link, tak jsem se pod tisícovku měsíčně nedostal. Začínám ale těžce uvažovat nad tím, jestli mi těch pár stovek měsíčně za ty trable s UPC stojí. Platím včas a pravidelně, o to víc mě mrzí, že na mě, jako zákazníka, kašlou.

4
UPC Direct / Re: HBO HD UPC Direct
« kdy: 24. 02. 2011, 09:21:34 »
Trvá to už čtvrtej den, tak jsem jim poslal maila. Kdybych za ten HBO MaxPack neplatil jen těch pár šprdlíků, tak jsem jim to dávno hodil na hlavu.
Židovský pořekadlo praví: "Nekupuj levný věci". Znám ho a stejně si vždycky tu hubu nabiju.

5
Skylink / Re: Karty CW, ICE, Irdeto Skylink
« kdy: 27. 12. 2010, 09:14:52 »
c)  po registraci se denně pro aktivní nabídku zapisují do karty data s jedno měsíční platností.  Např. 30.9. vypadá oprávnění takto 30.9.2010 - 30.10.2010, druhý den už karta načte oprávnění, která vypadají následovně - 1.10.2010 - 1.11.2010 a tak to jde každý den, kdy se karta využívá.


Teprve dnes jsem si přečetl celou diskuzi a chci poděkovat Zipovi za osvětlení problému s kódovanými záznamy u PVR přijímačů, o kterém jsem už slyšel, ale nechápal, v čem je zakopaný pes.
V současné době využívám přijímač Topfield 7710 HD PVR, který jsem sice koupil v Německu, ale nabízel ho i sám Skylink. Při nahrávání na HDD není schopen sdílet kartu, takže pokud se současně s nahráváním díváme na něco jiného, záznam je potřeba následně dekódovat.
Pokud to tedy s novým systémem Skylinku nestihnu přes noc (pokud to stihnu nebo na to nezapomenu), tak už druhý den rozkóduji prdlajs!
Zápisy na starých Cryptoworks kartách bývaly roční nebo dlouhodobé, takže tam problém nebyl, UPC je mění v rozpětí 6. - 13. v měsici, tam si stačí hlídat kalendář.

Tento způsob zápisů zdá se mi poněkud nešťastným ... protože kýžený komfort PVR přijímačů je ten tam. Nemám žádný modul, který by uměl zablokovat přicházející zápis, maximálně bych to mohl řešit "cuknutím" paraboly před zapnutím přijímače (mám motor), rozkódovat záznam, pak zase přetočit parabolu a nechat normálně načíst nová data.

Zipe, moc díky, budu s tím do budoucna počítat!


6
UPC Direct / Re: HBO HD UPC Direct
« kdy: 22. 11. 2010, 07:08:32 »
Jako zákazník UPC Direct se skutečně nenudím, každé zapnutí televize je dobrodružství - co mi dnes půjde a co ne?
Nova HD je kupodivu po několikatýdenním martiriu v pohodě, obraz se nesype, nekostičkuje, nic do něj neleze a dokonce ani neposkakuje!
Zato ČT HD byla minulý čtvrtek nekoukatelná, jestli jste někdo viděl Slečnu Marpleovou, tak víte, o čem píši. V pátek to už ale bylo v pořádku, tak mi "srdce zaplesalo".
Ovšem HBO HD mi teda proužkuje furt ... Není to moc často, dá se na to koukat, ale o HD programu mám jinou představu. Tam jde o kvalitu především.

Nechápu, proč s tím UPC trošku nehne, v tak těžkém konkurenčním boji jako je dnes, si úplně zbytečně odrazuje potencionální zákazníky. Za několik let strávených s touto firmou na Astře jsme neměli sebemenší problém, i když šlo jen o SD.

7
UPC Direct / Re: HBO HD UPC Direct
« kdy: 26. 10. 2010, 07:11:13 »
Já mám HD programy UPC od 1. května a kromě vypálených titulků na ČT HD, které k mojí velké radosti odstanili, jsem neměl nikdy žádný problém.
Začalo to až v září, kdy se "sypaly" části obrazu Nova HD, pak to přestalo, ale zase tam občas problikly nějaké vodorovné linky. I ty už jsou pryč, ale jak píšete, občas ten obraz jakoby "zakrokuje" nebo "zadrhne". U HBO HD jsem si nevšiml, ale budu to pozorovat.
Psalo se, že mají problémy s kódováním a podle toho, co jsem včera na obrazovce viděl, se v tom určitě vrtali.
Pokud máte nějaké technické dotazy, je lepší se obrátit mailem přímo na techniky, ty operátorky v telefonu Vám neřeknou vůbec nic, ke škodě UPC. Pravděpodobně mají naučený jen nějaký manuál první pomoci pro zákazníky.
Po zkušenostech s UPC věřím, že to opraví, ale vždycky jim to děsně dlouho trvá. Už aby skončili na Astře a svoje síly (a peníze) soustředili jenom na Thor ... Mají pořád dvojí náklady na transponderovou kapacitu a já pořád doufám ve slibované Animal Planet HD nebo Nat Geo Wild HD.

8
Tipovačka:

Přibude Hustler HD a kanál Man-X  ;)

Stran: [1]