Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Jaroslav Petr

Stran: [1]
1
Zdravím, potvrzuji příjem bez problému v Hruškách u břeclavi. Tak pěkná spokojenost.

2
Zdravím, také jsem si všiml že to nejede, a to mi jede jako zpraku i bez antény. Tak snad se podívat na rakouské webovky proč to nejede. Označení má mux "C". JInak chytám tady v Hruškách z "AT" 24, 34, 53, (při použítí nějaké antény i kanál 65) a také 43 a 52 ale to jsou už vzdálené vysílače oblasti Mattersburg.

3
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re: Slovenské DVB-T
« kdy: 09. 07. 2010, 12:35:07 »
Vloni napodzim  jsem ve vážanech u známých zprovoznil DVB-T z Mikulova děvín bez problémů, a kojál tady smaží bez problémů. Jak se rozjede 40 a 59k z kojálu tak tam dám jen anténu směr kojál, a po neděli vyzkouším ty slováky. Než jsem předělal ty staré antény na DVB-T tak že tam prý jely občas slováci asi to byla 2ka v analogu, a to ta anténa byla utopená za domem, teď už je to přestěhovaný co nejvíše na střechu tak je velká šance že by tam ti slováci mohli jet. Akorát jsem si nezjistil ze kterého vysílače a jaký kanál to byl v tom analogu. Sám jsem zvědavý co tam chytím, jestli tedy něco chytím.Zdar.

4
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re: Slovenské DVB-T
« kdy: 09. 07. 2010, 09:11:15 »
Zdravím, mám dotaz na Vyškov a okolí jak je to s příjmem DVB-T SK, jedná se mi nejlépe o lokalitu Vyškovské Vážany. Jedná se mi zda je tam chytatelná Javorina, a nebo třeba Křížava. Po neděli to tam budu zkoušet chytit, a jedná se mi abych se měl od čeho odpichnout, tak když tak dám potom vědět jak jsem dopadl.

Stran: [1]