Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Rumczeis

Stran: [1]
1
O žádné studii o vlivu HD na sledovanost nevím. Věřím, že lidí s podobným přístupem jako máte vy bude více, ale nemyslím si, že je takových lidí dostatek, aby se to projevilo na koláčích :)

2
Víte jak to chodí, je to celé o penězích. Např. Hvězdnou bránu Prima nakoupila od Novy na původních betách ze kterých nova vysílala už před více jak 10 lety. Pokud by to chtěli vysílat v HD, znamenalo by to nákup HD verze a napasování dabingu na tuto verzi, což stojí další peníze. Takhle jen převezete bety z Barrandova na Palmovku a je to.
Navíc i samotná příprava akvizice je náročnější, potřebujete nové střižny, ty staré to totiž nezvládají atd. Např. Přátelé jsou na Nově sice v remasterované širokoúhlé verzi, ale jen v SD a to právě kvůli úspoře peněz.
A takové upoutávky začala např. Nova dělat v HD až během posledního roku, ČT na tom byla podobně.
Přechod na HD je hold běh na dlouhou trať a Prima jej konečně začala tím, že už má HD odbavovací řetězec. Teď bude muset postupně a pomalu upgradovat i zbytek aby mohla nabídnout víc materiálu v HD.

Navíc si uvědomte, že HD vysílání na sledovanost žádný vliv nemá a nepřináší tak naprosto žádné peníze navíc.

3
:) Kleť a Javořice na K 25 DVB-T2 jsou taktéž OFF?  :o

Kleť funguje, viz vedlejší vlákno.

4
Protoze je do TV Samsung pripojen STB Grunding (konkretne tento http://www.amazon.co.uk/gp/product/B003D7LXTO/ref=oss_product) a neda u nej nastavit datum a cas (nebo nevim jak), zrejme si ma brat tuto informaci ze site a tam to neni nebo je to tam spatne.

5
Aktualni situace:
zmizela Prima HD a vratila se CT_HD, ale misto obrazu je tam jen monoskop, zvuk zadny. EPG stale chybi.

6
Potvrzuji, na chybi tam CTHD  >:(

8
V Praze (konkrétně prý kolem Palmovky) vypadla elekřina. Podle Tweetů jede Prima na dieselagregatech. Možná ten mux4 nemají v O2 zálohovaný :)

Stran: [1]