Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - David Kander

Stran: [1]
1
Sice chápu, že přes satelit je mnohem víc programů, ale upřímně, pokud někdo není televizní "maniak" tak ty programy ani nevyužije. Spíš mi šlo o to, zda má někdo konkrétní zkušenosti s touto firmou. Jak jim běží internet, když je zapnutá TV, atd. Co jsem koukal, tak by svoje služby měli nabízet někde v Praze na Černém mostě.

2
Dobrý den. Měl bych dotaz, zda má někdo z Vás zkušenosti se službami, které nabízí firma A1M. (www.a1m.cz). Dostali jsme do baráku nabídku, že by k nám přivedli optický kabel, tak by mě zajímalo, jestli to má vůbec smysl. Popřípadě, jak běží TV (hlavně kanály v HD). Děkuji.

3
Díky. Zkusim nějak zatlačit na výbor v baráku. Snad by to mohla vyřešit navíc instalovaná anténa, protože někdy v zimě signál celkem běžel. Sice při rychlejších scénách kostičkoval, ale i tak je rozdíl hooodně markantní.  ;D

4
Signál přijímám ze spol. antény, bohužel ale, bydlím na jihu Prahy(Komořany) a anténu na střeše máme natočenou na Cukrák, což je přesně opačným směrem. Pomohl by nějaký zesilovač mezi vývod a TV nebo by byla jediná možnost pootočení antény. Pro upřesnění, vzdušnou čarou k vysílači to mám cca 12 km. Děkuji.

Stran: [1]