Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Jean Valjean

Stran: [1] 2 3 ... 11
1
To už by třeba AXN bylo dávno bez licence, kdyby dodržování uvedeného paragrafu opravdu někdo kontroloval...

2
Odkladiště / Re: satelitni komplet
« kdy: 30. 06. 2010, 07:27:53 »
Asi tak  ;)

3
Co bych asi tak přelaďoval, když ty použité frekvence u UPC jsou pořád stejné, ha?  :o :o :o
Opět se bez mučení přiznám, že delší dobu analogovou nabídku UPC nepoužívám, ale její dřívější kvality neželím. :D Už ani jako zdroj signálu do starého videa. Zvykl jsem si na PVR s HDD a DVB-T tunerem.
Když jste Žáne tak perfektně v obraze, nesdělil byste mi nějaký zdroj na webu, kde je uveden seznam stanic v analogové nabídce na Praze 4 - Lhotka, popřípadě ve Vaší lokalitě? A pokud by u toho byly uvedeny i použité frekvence, nemělo by to chybu. Neměl by to pro Vás být problém, když to kontinuálně léta sledujete a k žádným změnám zde nedošlo.
Předem děkuji za ochotu. Pokud takový zdroj není, stačilo by mi jen oskenovat programovou tabulku, kterou Vám jistě UPC poskytlo a zde uvést jako obrázek v příloze.
Rád bych ti pomohl (to myslím vážně), ale tištěný rozpis programů od UPC už dávno nemám a na webu jsem sehnal rozpis z Brna (http://i45.tinypic.com/2dmhvdw.jpg). Takže budeš muset kontaktovat KC ať ti to pošlou.

4
Kabelovku UPC mám přesně 10 let, stejně tak jednu ze svých TV mám naladěnou ještě od dob prvního připojení, takže můžu naprosto klidně říct, že jediné co za tu dobu zmizelo (vč. obsazených frekvencí) je HBO a HBO2. A že mně třeba v kuchyni nebo ložnici stačí analog, který mimochodem hraje perfektně, na tom není nic k divení (i když pro tebe asi ano :P ). Jinak digitál mám samozřejmě taky.

Nevím kde nakupuješ, ale třeba Datart nebo ElectroWorld má rozvážku zboží až domů, vč. zapojení, naladění a odzkoušení (resp. předvedení zákazníkovi) - holt si to nesmíš plést s dřívější dobou, kdy se na dřevěnou Teslu nocovalo před prodejnou, aby sis ráno jeden kousek vítězoslavně odvezl domů  ;D ;D ;D
Asi jsem Žáne natvrdlý. Na jedné straně tvrdíte, jak si TV ladíte sám a na druhé to málem vypadá tak, že jste si za 10 let netroufl ani přeladit analogový tuner kvůli UPC.  :o

Také na začátku bylo Vaše tvrzení, že žádný analogový kanál nezmizel (ani já nepočítám změny) a najednou přiznáváte, že alespoň 2x HBO. Ostatně, ty mnou uvedené odkazy jsou také jen výmysly abonentů kabelovek?  ;)

Nevím v jaké lokalitě bydlíte, ale o naší přípojku, kvůli internetu, pečovalo UPC nejlépe jak mohlo, ale na některé analogové stanice se už téměř nedalo koukat. A televizorem to nebylo.  :P

Nejen kvůli HD jsem do bytu pořídil čtyřnásobný příjem DVB-C a tak máme kompletní digitální nabídku i v kuchyni a ložnici. To jen abychom nemuseli přemýšlet, zda požadovaná stanice je i v analogu, nebo jen v digitálu. Rozdíl v jejich programové nabídce je totiž nepřehlédnutelný.  :D

Přiznávám, že nejen při nákupu v Datartu a ElectroWorldu si instalace dělám raději sám, nerad bych se třeba po 10 letech dozvěděl, že jsem to neměl nastaveno optimálně. :P Na dřívější doby jsem klidně zapoměl a rád jsem třeba nahradil totálně havarované PC využitím služeb ALZA, kdy jsem měl při sobotním dopoledním objednání nový stroj za 3 hodiny doma.  :)
Co bych asi tak přelaďoval, když ty použité frekvence u UPC jsou pořád stejné, ha?  :o :o :o

Moje tvrzení bylo, že za posledních 5 let nic nezmizelo, což můžu opravit jenom do té míry, že je to 2,5 roku (http://www.digizone.cz/aktuality/analogove-hbo-v-kabelovce-od-upc-1-ledna-konci/), ale i tak to nic nemění na faktu, že jinak z analogové nabídky programy neubývají. V případě toho HBO/HBO2 šlo navíc o to, že vyřazení z analogu bylo dáno jinými důvody, než nedostatkem frekvencí (nutnost přepojování v rozvodných skříních a s tím spojené černé odběry). Celkový počet analogových programů je pak 41.

Až si budu kupovat nové TV, tak jistě to dopadne tak, že budu mít všude DVB-C, ovšem toto není momentálně moje priorita a s analogem si v pohodě vystačím.

5
Kabelovku UPC mám přesně 10 let, stejně tak jednu ze svých TV mám naladěnou ještě od dob prvního připojení, takže můžu naprosto klidně říct, že jediné co za tu dobu zmizelo (vč. obsazených frekvencí) je HBO a HBO2. A že mně třeba v kuchyni nebo ložnici stačí analog, který mimochodem hraje perfektně, na tom není nic k divení (i když pro tebe asi ano :P ). Jinak digitál mám samozřejmě taky.

Nevím kde nakupuješ, ale třeba Datart nebo ElectroWorld má rozvážku zboží až domů, vč. zapojení, naladění a odzkoušení (resp. předvedení zákazníkovi) - holt si to nesmíš plést s dřívější dobou, kdy se na dřevěnou Teslu nocovalo před prodejnou, aby sis ráno jeden kousek vítězoslavně odvezl domů  ;D ;D ;D

A že se někomu nechce platit za službu, tak to sorry, ale to je jenom jeho problém, že buduje komunismus a myslí si, jak to bude někdo dělat grátis  :P

6
Kde se co všeobecně tvrdí? Kdo to tvrdí? Asi zase nějaká tvoje agentura řízená malými dětmi a s majitelem v UK, ne?  :P

A nevím jak UPC omezuje analogovou nabídku, když já za posledních 5 let nezaznamenal úbytek ani jednoho analogového programu (bráno co se počtu týká)  :o  Bylo by lepší, kdyby ses vyjadřoval jenom k věcem, o kterých něco víš (a ideálně je sám máš) a ne cos kdesi zaslechl "jedna paní povídala"...

Mall osobně neznám, ale dle jejich slov nejvíc prodávají Samsung a v nabídce mají ty výrobce, které jsem výše jmenoval (+ Sencor, ale toho si normální člověk nekoupí). A s UPC a DVB-C není problém u žádné TV, která tento tuner má, přičemž vůbec nechápu proč tady píšeš cosi o tom, že si někdo musí TV naladit ručně??? Třeba já si TV ani jinak neladím a jistě nejsem sám a kdo to neumí, tak ať si na to pozve odborníka...
A nastavení země je taky naprosto bezpředmětná věc, protože na jazyk menu a sledování (což by mohlo event. někomu vadit) to nemá žádný vliv, takže prostě zaškrtneš/vybereš položku "země - Švédsko" a je to. To tady vaříš z úplné vody a děláš problémy tam, kde vůbec nejsou  :P
Žáne, pomalu začínám mít dojem, že jen hledáte téma ke konfrontacím. O jakých dětech a majitelích mluvíte? Pokud pravidelně nesledujete dění v oblasti DVB, potom nemáte dostatek informací, pokud ano, máte krátkou paměť, nebo si pamatujete jen to, co se Vám hodí do konfrontační diskuze. Nevylučuji ale fakt, že jste za posledních 5 let nezaznamenal úbytek jediného analogového programu z nabídky UPC. Pokud používáte jen digitální nabídku a o tom nepochybuji, potom ani nemůžete vědět, že nemáte pravdu. Vícestupňové vyřazování analogových stanic u UPC souvisí s nedostatkem volných kanálů pro rozšiřování digitálních MUXů. A označovat mne za toho, kdo o UPC v Praze toho ví málo, to je přímo směšné. Nejenže jsem jejich letitým abonentem, ale pod každým mým příspěvkem si lze přečíst, která platforma u mne vede a jaké vybavení mám. Takže tomu Vášemu ideálu vyhovuji 100%, včetně zkušeností se všemi peripetiemi, které provozování 4 různých TV v DVB-C přinášejí. Na zkušenosti ostatních se občas odvolávám proto, že nemusí být vše tak, jak to mám sám doma. A to je asi od Vás ten hlavní rozdíl.

Já a jen já, to mne napadá při uvedení faktu, že si svůj TV ladíte vždy ručně. Většina diváků ale využívá automatiky a zda je to pro ně dobře, nebo ne, to už je jiná věc. Mohl byste ale ostatním poradit, kde sehnat odborníka na domácí naladění DVB-C tuneru. Přiznám se, že o takových specialistech nic nevím. Naopak mám vlastní zkušenost s prodejci, kteří ani netuší, zda jimi prodávaný přístroj DVB-C tuner má, či ne. V jednom mém případě následovalo vrácení, ve druhém uspokojení, že kabelový tuner skutečně funguje, což prodavač netušil a ani nedokázal vyvrátit, či potvrdit.

Zasmál jsem se na poslední větě. To je opravdu perla. Prvotní otázka tohoto tématu zněla, jak se kvalitně dostat k HD stanicím UPC. Mojí první odpovědí bylo doporučení si koupit FullHD TV s DVB-C tunerem. To jste Žáne hned zkritizoval, že neumožňuje záznam. A když diskuze projde několika koly, najednou prosazujete co? No přece TV s DVB-C tunerem. Ó, jaký převratný objev a ještě se mne snažíte přesvědčit o jeho výhodách. Vzpamatujte se, nebo se alespoň zbytečně v mých očích nezesměšňujte.
A já zase začínám mít dojem, že uznáváš jenom svoji pravdu a když ti někdo napíše opak a zpochybní jakousi divnou agenturu, které šéfuje 36 letá holka a vlastník je neprůhledný kdesi z UK, tak to nemůžeš rozdýchat.

K tomu UPC jenom zopakuji, že vůbec nemáš přehled o programech a vymýšlíš si jakési svoje pravdy, které jsou ve skutečnosti pouhým nesmyslem, protože UPC žádné analogové programy nevyřazuje a jediné co se děje je to, že se občas nějaký program v analogu nahradí programem jiným, opět v analogu (naposledy místo Markízy byla zařazena Nova Cinema a místo ORF byl dán Barrandov) . A dost dobře nechápu proč bych měl využívat jenom digitální nabídku, když ta analogová jede souběžně (zřejmě netušíš, že kdo si objedná digitál, tomu dají analog automaticky, resp. když ten analog měl již dřív, tak ho nikdo nevypne) a v pohodě tak můžu sledovat programy nezávisle na sobě na více TV, jenž mám.

Naladění nové TV by měl dělat prodejce (je-li solidní a ne nějaký netový překupník) a pokud ne, tak se stačí obrátit na televizního opraváře nebo UPC, které ti technika pošle. Opět platí, že vytváříš problémy tam, kde vůbec nejsou  :o

U té TV je to naprosto jednoduchá věc - kdo chce HD nahrávat, ten si logicky nevystačí pouze s TV, ale potřebuje STB s HDD. A kdo nahrávat nechce, ten si žádný STB pořizovat nemusí a stačí mu TV s DVB-C tunerem. Co je na tom k nepochopení?  :)

7
Že UPC stagnuje? Opět dohady?  :o Nicméně i kdyby tomu tak bylo, tak na co to má vliv? Vůbec na nic, klientů jsou statisíce a to je rozhodující.
Jinak žádný přechod z analogu na digitál u UPC není, protože analog prostě běží pořád dál a ten digitál je jenom nadstavba.

Pokud jde o to, kolik nových TV má DVB-C tuner, tak tady se nemusí nikdo s nikým trumfovat, stačí si projet parametry a je jasno. V současnosti je DVB-C tuner u výrobců Grundig, LG, Panasonic, Philips, Samsung, Sony (což jsou nejvýznamnější hráči na trhu).

A u té češtiny seš nějak dezinformován, protože na sledování programů to vůbec vliv nemá (jak by taky mohlo mít???) a problém je občas u EPG, ale zrovna při nastavení Švédska je to v pohodě i tady.
Tak UPC stagnuje, nebo ne, když se všeobecně tvrdí, že jedinou perspektivu má od UPC jen internet? Kolik z tisíců stávajících klientů má ještě jen analog, to ví hlavně samo UPC. Analogovou nabídku ale omezuje a abonentům nabízí dražší a pochopitelně lepší DVB-C. Slovo pro tuto změnu "přechod" se mi zdá nejvýstižnější. A označovat DVB-C jen jako nástavbu, když přináší již stovku digitálních stanic a některé i v HD, to mi také připadá poněkud nekompetentní.

U současné penetrace DVB-C tunerů v našich domácnostech nelze argumentovat katalogovou nabídkou možností od hlavních světových výrobců. Stačí se ale podívat na tabulky nejprodávanějších TV, třeba u Mallu a situace už tak růžová není.

Potom je dobré i nepřehlédnout některé parametry : "Digitální kabelové vysílání (DVB-C): ANO (MPEG-2, MPEG-4), pro možnost využítí tohoto tuneru se informujte u svého poskytovatele DVB-C vysílání", nebo "upozornění: DVB-C tuner lze využít jen při nastavení země Švédsko nebo Finsko, nemusí být tedy plně kompatibilní". K tomu je vhodné přidat i zkušenost s tím, že některý MUX UPC se musí u některých TV naladit ručně, protože je provozován na kanále, který automatika neprohledává.
Kde se co všeobecně tvrdí? Kdo to tvrdí? Asi zase nějaká tvoje agentura řízená malými dětmi a s majitelem v UK, ne?  :P

A nevím jak UPC omezuje analogovou nabídku, když já za posledních 5 let nezaznamenal úbytek ani jednoho analogového programu (bráno co se počtu týká)  :o  Bylo by lepší, kdyby ses vyjadřoval jenom k věcem, o kterých něco víš (a ideálně je sám máš) a ne cos kdesi zaslechl "jedna paní povídala"...

Mall osobně neznám, ale dle jejich slov nejvíc prodávají Samsung a v nabídce mají ty výrobce, které jsem výše jmenoval (+ Sencor, ale toho si normální člověk nekoupí). A s UPC a DVB-C není problém u žádné TV, která tento tuner má, přičemž vůbec nechápu proč tady píšeš cosi o tom, že si někdo musí TV naladit ručně??? Třeba já si TV ani jinak neladím a jistě nejsem sám a kdo to neumí, tak ať si na to pozve odborníka...
A nastavení země je taky naprosto bezpředmětná věc, protože na jazyk menu a sledování (což by mohlo event. někomu vadit) to nemá žádný vliv, takže prostě zaškrtneš/vybereš položku "země - Švédsko" a je to. To tady vaříš z úplné vody a děláš problémy tam, kde vůbec nejsou  :P

8
Informován jsem velmi dobře  ;D ;D ;D a vůbec nejde o nějaký přechod z analogu na digitál, ...
Dobře informovaní lidé ale přece ví, že kabelové UPC stagnuje. Proto je nových abonentů, používajících nově přímo DVB-C v režimu SD a HD mizivé minimum. Většinově se týká digitalizace abonentů UPC jen přechodu z analogu na digitál.

Nemá cenu se tady trumfovat znalostmi, skutečně kolik typů TV na našem trhu má integrovaný DVB-C tuner. Zase by to pravděpodobně skončilo z Vaší strany u nějakých rébusů na odkazy a statistiky velkoobchodu.

Je sice pravdou, že některé kabelové tunery u nás fungují na skandinávské nastavení, jen to má několik chybiček, souvisejících s "Umí dobře česky", nebo spíše NEUMÍ.
Že UPC stagnuje? Opět dohady?  :o Nicméně i kdyby tomu tak bylo, tak na co to má vliv? Vůbec na nic, klientů jsou statisíce a to je rozhodující.
Jinak žádný přechod z analogu na digitál u UPC není, protože analog prostě běží pořád dál a ten digitál je jenom nadstavba.

Pokud jde o to, kolik nových TV má DVB-C tuner, tak tady se nemusí nikdo s nikým trumfovat, stačí si projet parametry a je jasno. V současnosti je DVB-C tuner u výrobců Grundig, LG, Panasonic, Philips, Samsung, Sony (což jsou nejvýznamnější hráči na trhu).

A u té češtiny seš nějak dezinformován, protože na sledování programů to vůbec vliv nemá (jak by taky mohlo mít???) a problém je občas u EPG, ale zrovna při nastavení Švédska je to v pohodě i tady.

9
A proč UPC nemá HD box bez nahrávání je celkem jasné - většina nových HD televizorů má DVB-C tuner zabudovaný, čili zákazník si pouze dokoupí CAM (+ dostane kartu vůči vratné záloze) a je to. Zájem čistě o takový box bez nahrávání je mizivý.
Netuším Žáne, do jaké míry jste informován o stavu vzájemného vztahu UPC a jeho abonenta. Při přechodu z analogu na DVB-C je součástí změny i poskytnutí základního STB s kartou. Ta se nedá nijak jinak využít, než v STB nasadit k TV, nebo i s ním uložit do skříně. Také zatím není pravdou, že většina nových TV má u nás funkční DVB-C tuner a ani jejich penetrace v našich domácnostech není převažující. Zda je tedy zájem mizivý, v této záležitosti nehraje pražádnou roli. Technik UPC při instalaci zaručí funkčnost jím přineseného STB. Pokud by měl vždy řešit kompatibilitu CAM v každém typu TV v našich domácnostech, asi by jeho produktivita byla mizivá. Také firma LICA, zprostředkovatel prodeje modulu a karty pro již existující abonenty, negarantuje funkčnost žádného svého zboží v zákazníkově TV. Proto mi připadají Vaše názory nekompetentní.
Informován jsem velmi dobře  ;D ;D ;D a vůbec nejde o nějaký přechod z analogu na digitál, ale o příjem SD+HD (a nikoliv jenom SD, což se dá samozřejmě vyřešit tím dodávaným Handanem 5000).
A z nových TV už najdeš DVB-C tuner prakticky všude, byť někdy je potřeba pro jeho funkčnost volit v menu při ladění jinou zemi než ČR (typicky se nastavuje Švédsko). S CAM taky problém nebývá, oni ti výrobci zase nejsou úplně padlí na hlavu a UPC taky používá obvyklý standard u DVB-C  ;)

10
... Tak si těm svým koláčům věř, ale normálně uvažující člověk se takovým PR blábolům jenom zasměje
Já se dokáži smířit s tím, že v této oblasti platí tržní pravidla a navíc sám nedokážu obejít milion našich domácností a zkontrolovat sledovanost sám. Tato čísla je možné zpochybňovat, ale opět se jedná jen o názor, ničím nepodepřený, vystavěný na dojmech. Pokud by tento mechanizmus dělení zisků z reklam neuznávaly všechny zainteresované stanice, asi by se ty miliardy nedělily právě podle tohoto "koláčového" klíče.

Také věřím tomu, že většina našich diváků, která má na fasádě parabolu, se chová celkem logicky a sleduje stejné pořady, jako běžný průměr. Čili dává přednost českým stanicím a dodatkové výhody DVB-S, jako je příjem třeba 70 čs. stanic a stovek zahraničních, není schopen smysluplně využít. Večer má jen fyzikálně definovaný počet hodin a není v silách jednotlivce denně desítky hodin využívat výhod satelitního příjmu. Ano, výběr má, ale nakonec stejně většina skončí na Ordinacích, VKV, megafilmech a podobných perlách. Dělat si iluze, že to tak není, je opravdu dětinské.
Paroubek taky věřil, že sestaví vládu, protože mu různé agentury nakukaly volební preference - a jak dopadl? Jako hubkař  :P  ;D

11
Nezklamal jste, zase jen další výmluvy...
Ano - ty tvoje  ;D ;D ;D ;D ;D
A jsme zpátky u vašeho "můžu doložit". Nikde jste nenapsal "řeknu kde si to seženete".
Ale to je doložení - prostě jsem ti napsal, kde ty údaje jsou a je jenom tvůj problém, že to neakceptuješ a pořád se na cosi vymlouváš...
Zase s odpuštěním jen kecy a výmluvy.
A mimochodem - to tykání si nechte pro nějakýho Frantu támhle na mezi.
Ano - jedině tvoje  :P
A zapomeň na to, že ti budu v netové diskuzi vykat - tady je alespoň vidět, že seš na netu naprostý nováček, protože neznáš obvyklou praxi, která v diskuzích funguje už dob, co funguje samotný net  :P :P :P

P.S. Dneska už na ty tvoje bláboly nemám náladu, radši si jdu dát pár chlazených od čepu - takže zítra nazdar  ;D ;D ;D

12
Nezklamal jste, zase jen další výmluvy...
Ano - ty tvoje  ;D ;D ;D ;D ;D
A jsme zpátky u vašeho "můžu doložit". Nikde jste nenapsal "řeknu kde si to seženete".
Ale to je doložení - prostě jsem ti napsal, kde ty údaje jsou a je jenom tvůj problém, že to neakceptuješ a pořád se na cosi vymlouváš...

13
O kabelu nemluvím - mluvím o satelitu, jak už jsem psal dřív. Tak namáhejte hlavičku.
Ani moc nemusím, protože satelitní operátoři si taky vymýšlet nemohou - u placených programů platí totéž co u kabelovky (viz výše) a u těch neplacených se zase údaje o zákaznících předávají ČT (resp. STV), takže je nikdo falšovat nebude  ;)
A pročpak minimálně jeden z operátorů delší dobu u uváděných čísel jaksi "zapomínal" dodat že zahrnují i předplatitele na Slovensku?
To se musíš zeptat jeho, i když s tvoji leností to zase dopadne tak, že budeš čekat až to někdo udělá za tebe...
To byla řečnická otázka, neček jsem že mi na ní odpovíte ;)
Osobně si myslím, že ani v tomto nemáš pravdu, protože předplatitelé (tj. uživatelé Multi u Skylinku nebo obdoby u CS Linku) z SK určitě nejsou uváděni ve statistikách za ČR. Stejně jako UPC taky zveřejňuje čísla abonentů zvlášť v SK a zvlášť v ČR  ;)

14
A jinak, pořád čekám na ta oficiální, každoročně publikovaná čísla od Sat, Kabelových a IPTV operátorů. Ale asi se jich nedočkám...
Čísel už ses dočkal, akorát si pro ně musíš jít na ĆSÚ (můžete s Pamětníkem vyrazit společně  ;D ), protože ode mě by přece nebyly důvěryhodná, ne?  :P
To je tedy výmluva jako hrom - podle mně se "můžu doložit" nerovná "dojdi si tam a tam a on ti to (možná) řeknou". Pochlapte se a data sem dejte!
Jaké "možná" - státní instituce má snad dokonce povinnost poskytnout údaje do 30 dní, takže není co řešit. A já sem nic dávat nebudu, protože moje slova už Pamětník zpochybnil, takže místo dohadů je lepší se obrátit na ČSÚ  :)
Hmm, takže další žvanil co se nejdřív chvástá a když má dojít na činy tak skutek utek.
Kdepak - další lenoch, který sám něco chce a když má pro to něco udělat, tak má akorát pytel výmluv a čeká, že to někdo vyřídí za něho. No to si ale počká  ;D ;D ;D
Nezklamal jste, zase jen další výmluvy...
Ano - ty tvoje  ;D ;D ;D ;D ;D

15
...DVB-T je dneska podle mě určeno pouze pro nenáročného diváka, co doposud vyžil jen s STA nebo nabídkou typu mini, nebo pro druhý televizor. (Osobně ho používám v ložnici, protože se mi nechce tahat kabel). Oproti DVB-S nebo kabelovce nemá vůbec co nabídnout.
A k čemu máte v ložnici DVB-T, když Vám nemá co nabídnout? Není to jen prostá náhrada za analog, blížící se tmě? Moc jiných ambicí si zatím DVB-T před sebe nestaví. Také proto, že naše TV stanice zatím nedokáží své pořady hromadně prezentovat v nativním HD rozlišení, v 3D, nebo za poplatky.

Jak je každý divák náročný, o tom nás neustále přesvědčují koláče sledovanosti pro reklamní dělení. To, co nabízí DVB-T, stále stačí více než 90% naší nenáročné divácké obci.
Tak si těm svým koláčům věř, ale normálně uvažující člověk se takovým PR blábolům jenom zasměje, protože se stačí podívat na počet čistě kabelových, satelitních a IPTV stanic, jenž zde v ČR působí, a je celkem jasné, že tyto stanice se docela dobře uživí - a uživí se proč asi, když ty tady šermuješ koláčema, podle kterých je nikdo nesleduje, ha? No nejspíš proto, že si je lidi předplácejí (prostřednictvím operátorů) a taky je pak sledují, že?  :P

Stran: [1] 2 3 ... 11