Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - gagarin1

Stran: [1] 2 3 ... 5
1
Pak je ale otázkou, jestli se někomu vyplatí rozjíždět placený vyslání, když trhne jenom tu dvacku na jednom programu a dál nic. Úspěch Pay TV je spíš myslím v tom, že si lidi platí těch programů víc.

2
To by mě zajímalo kdo si předplatí Nova Sport, kde je prakticky kulový a je to jeden jedinej program, když si u Skylinku může nahodit 7 HD sportovních programů. A u kabelovek a freesatu je to obdobný. Leda by za ten Nova Sport chtěli tak desetikačku měsíčně, větší wert to nemá...

3
Digi TV / Re:Změny v satelitní Digi TV
« kdy: 23. 04. 2014, 17:30:01 »
Asi prémiovej kanál :D

4
O serveru DigiZone.cz / Re:Jak často čtete Digizone?
« kdy: 22. 04. 2014, 19:53:11 »
Já to tušil,  že to s tím příspěvkem takhle dopadne. Ale fakt jsem to našel na netu, není to moje práce. Klidně můžu prozradit i kde, byť se zdroje informací obvykle neudávají :D

5
Zatím jenom zvednul serpo :D

6
Přirovnal bych to k dotazu........chci provozovat taxislužbu v Lanškrouně ( vybráno náhodně ), stačí mi oktávka v kombiku nebo potřebuji mercedesa za 4.5 milionu...??? Odpověď je jasná.......stačí ti oktávka. Zcela jiná by však byla, kdyby se jednalo o VIP klientelu  luxusního hotelu v centru Prahy.....Ano, kdo se tím opravdu živí, ten potřebuje profi měřák za těžké peníze, ten, kdo instaluje 1 parabolu za týden si vystačí s něčím za 11.000,-. Jak říkám, provedl jsem desítky montáží ITA ( DVB-T i DVB-S ) s přístrojem TSF-40 a nikdy jsem neměl žádnou reklamaci. To je pro mne a mé zákazníky směrodatné......
Neber to osobně, ale nezřídka je absence reklamací dána tím, že si zákazník již původního montéra nezavolá. A to ani na reklamačku ne.

Když je řeč o těch měřácích, tak dneska dorazila mailem nabídka Antechu, kterou si tady dovolím zveřejnit (pokud je to v rozporu s pravidly, nechť to admin smázne, ale nejsem prodejce a dávám to jenom v souvislosti s tématem):
7
Irdeto modul nic nenaladí, ten jenom odkóduje programy. Naladí to přijímač. Ale zrovna ty dodávaný od poskytovatelů služeb jsou nic moc, radši koupit svůj.

8
Natočený to bylo tutově 4:3, bohužel. Němci to ořízli na 16:9, dá se to porovnat z jejich BluRay a z naší DVD nebo TV verze.

9
Není to měřák, je to kombo set-top-box v kufříku. Na nějaký orientační měření pozemáku (T/T2) a satelitu (S/S2) asi dobrý, na kabelovku (C) bych s tím nelezl.

10
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:Slovenské DVB-T
« kdy: 21. 04. 2014, 16:15:46 »
Když prodá 10 000 přijímačů a 100 000 modulů, tak ví akorát to, že těch 10 000 je připravenejch, ale neví nic o těch 100 000. A nevím kolik přijímačů s rokem výroby 2013 disponuje DVB-T2 tunerem, když jím vesměs nedisponujou ani přijímače s rokem výroby 2014. Mám takový tušení, že si pleteš T2 a MPEG-4.

11
Sdílení (a myslím tím domácí sdílení jedný karty, nikoliv sharing v mezinárodním měřítku) vůbec nesouvisí s programovou nabídkou.

12
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:Slovenské DVB-T
« kdy: 21. 04. 2014, 12:58:32 »
A ty si přečti, co sem psal já - zaplácnout drahocenný místo programem, kterej je FTA (na rozdíl třeba od tý ČT, kde už potřebuješ registračku a přístupovou kartu) je podle mě velkej luxus. Dneska v každý společný anténě, kde má Plustelka potenciálně nejvíc klientů, mají LUX dávno ze satelitu. A těch několik málo individuálek, kde někdo vyžaduje LUX, ale nemá možnost dát parabolu, to bude tak zanedbatelnej počet, že není třeba se tím zaobírat. Ale samozřejmě je to podnikatelský rozhodnutí Towercomu a mně do toho nic není (pouze se tomu divím).

Pokud jde o DVB-T2, tak tam ví Towercom leda kulový, protože když si někdo koupí samotnej modul (a těch lidí bude většina, když každej novější televizor má CI slot), tak to nic nevypovídá o tuneru jako takovým. To jenom tak na okraj...

13
A to si myslíš, že originál krabice s držákem se dělá jak? Prostě někdo v dílně tam udělá dvě díry, přichytí pozinkovanej držák a hotovo. Ruční práce jako když to uděláš sám. Hoď to do placu na https://ispforum.cz/ kde lidi takový věci používají.

14
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:Slovenské DVB-T
« kdy: 20. 04. 2014, 20:45:53 »
Zatím jsem neviděl místo kde by nešel satelit, resp. i kdyby pár takových lokalit bylo, tak je to zanedbatelnej počet.

15
Úchyt na stožár si doděláš z nějaký pozinkovaný objímky, k sehnání v železářství. Trochu fantazie to chce :)

Stran: [1] 2 3 ... 5