Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - pepca413

Stran: [1]
1
Nemají tedy zájem o diváky, nemají zájem o to aby lidé koukali na reklamy co dávají? Tuhle logiku nechápu a zvlášť v oblastech hustě osídlených a to oblast jihovýchodně za Prahou rozhodně je. Proč některé menší vysílače než Votice, navíc pokrývající oblasti s nižší hustotou osídlení se uživí? Nebo jaký je zájem vysílajících televizí kromě zisku?

2
Zdravím,
člověk slyší jak vznikají nové a nové televize, většina je ale zařazena na multiplex 3, který však 35 km (jihovýchodně) za Prahou nechytnu ani náhodou (a nejsem sám - dáno terénem). Zkoušel jsem jak Cukrák tak Žižkov, ale v obou případech se na to nedalo koukat. Nejlépe chytám signál z vysílače Votice, takže teď jsem natočený na něj... mux 1 a 2 super, ale trojku vůbec Votice nevysílají a dle vyjádření radiokomunikací se mux 3 neplánuje na tomto vysílači, proč je mi fakt záhodou, přitom se nejdená o malou oblast kterou tento vysílač pokrývá.
Takže jsem kontaktoval radiokomunikace, které mi odepsaly že obec může na základě žádosti občanů vstoupit do jednání s radiokomunikacemi o dobudování dokrývačů? Máte s tím někdo zkušenosti, co a jak se podává?

Jaký je váš názor na to, že vysílač Votice nevysílá multiplex 3? Mělo by se to změnit?

3
Odkladiště / Re:jak konverovat formát *.pvr do jiného
« kdy: 01. 08. 2013, 12:28:06 »
Zaznam u vetsiny televizoru je kodovany tak, aby nesel prehrat nikde jinde nez v TV kde byl porizen. Takze pujde asi o marne snazeni.
Díky, kódy jsou od toho aby se dekódovaly. :D Ne je mi jasný že v televizi jsou autorsky chráněné pořady, jen jsem myslel pro osobní účely a mojí čirou zvědavost jestli to nějak elegantně a efektivně jde.

4
Odkladiště / Re:jak konverovat formát *.pvr do jiného
« kdy: 01. 08. 2013, 11:16:45 »
No udělal jsem jen holý čistý záznam na flashku, titulky zatím netřeba a ten bych rád překonvertoval do formátu co lze třeba přehrát v WM playeru nebo nahrát na youtube. Nero mám, kouknu na to o víkendu a když tak se optám co a jak díky.
Ale kdybys měl chvíli čas popsat postup té konverze třeba jen obyčejného záznamu z televize, tak bych byl rád abych měl inspiraci.  :):)

5
Odkladiště / jak konverovat formát *.pvr do jiného
« kdy: 31. 07. 2013, 19:27:03 »
Zdravím,
koupil jsem si televizi s možností zaznamenávat na přes USB na HDD, takže si hraji. Hodil jsem to do počítače, ale pomocí klasických free konvertorů se mi to nepovedlo otevřít. Tak jsem trochu googlil a našel pár programů, bohužel všechny placené, krom programu ProjectX. Ten jsem nainstaloval ale jaksi jsem se v něm ztratil. Máte s tím někdo zkušenosti a poradili byste jak videa převádět? Mělo by to jít, píšou to. Nebo znáte nějaký jiný free program, který by si s tímto formátem poradil? Díky moc. :)

Stran: [1]