Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Pavel

Stran: [1] 2 3 4
1
Kdyby jen reklamy, k tomu se do filmu vrazí několik stejných upoutávek na další úžasné pořady, ideálně se to pak ještě nastrká jako animace na okraji obrazu i v průběhu filmu. Pokud mě film zaujme doma, tak ho o reklamní pauze stáhnu a pustím z NAS.

2
No, je to lepší než obrovská barevná kola, ale do elegance to má daleko.

3
Televizory / Re:TV Sharp a EPG
« kdy: 23. 03. 2016, 06:53:14 »
Kdysi jsem u TV Sharp musel nastavit při počáteční instalaci (resp. resetu) nastavit region Východní Evropa. S nastavením Česká republika byl problém s diakritiky.

4
Nemocnice... V domově důchodců na pokoj donesete vlastní televizi a platíte 110 Kč/měsíc.

5
Digitální rozhlas / Re:12C Praha 20kW
« kdy: 07. 08. 2015, 19:07:04 »
Jablonec nad Nisou - bohužel mám pouze DAB (ne DAB+) rádio, ale na 12C ukazatel signálu tak na 75 %, stanice se naladí, uloží, infotext OK. Zvuk samozřejmě není.

6
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:Liberec-výluka
« kdy: 23. 06. 2015, 20:27:01 »
A slovenská tv8 už zde nevysílá?
Tak jsem zkusil proladit - RTM, Šlágr, NOE a TV8. TV8 vysílá (momentálně tam běží nějaká slovenská věštkyně, logo stanice je "osem"). Regionálnítelevize.cz nevysílá a ani si nepamatuju, že by tu kdy vysílala.

7
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:Liberec-výluka
« kdy: 23. 06. 2015, 14:59:11 »
Nebo rovnou SMS, popř. ještě lépe, aby každého obvolaly s omluvou.
Ne, stačila by možnost přihlásit se k odběru oznámení plánovaných výluk mailem. Umí to spousta dodavatelů služeb. Předpokládal jsem, že
Docela bych uvítal, kdyby Radiokomunikace rozesilaly info předem na mail...
je snadno pochopitelné.

8
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:Liberec-výluka
« kdy: 23. 06. 2015, 06:13:41 »
Pařízek zatím jede, ale vypadlo mi i RTM. Snídám u Studia 6 a najednou tma. Docela bych uvítal, kdyby Radiokomunikace rozesilaly info předem na mail, takhle je to vždycky překvapení.

9
BTW:  bude mi umět rodilý mluvčí říci, zda tvar „Česi“ je skutečně původní slovenský a ne novotvar, zavedený koncem minulého století? Já nějak nemohu z hlavy dostat, že za mého mládí jsme byli pro Slováky „Češi“.
Co si pamatuju, "Česi" se začalo používat někdy v 80. letech minulého století.
A k tématu - my, kteří si pamatujeme slovenské pondělky a nápisy "Prepájame do Prahy / Přepojujeme do Bratislavy" s tím asi problémy mít nebudeme, ale nedávno jsem si všiml, že moje šestnáctiletá neteř už měla u nějakého slovensky dabovaného filmu problém pochytat vše, přeci jen to mladí nemají naposlouchané. Pravda, Objektiv asi nebude pro úplně nejmladší  ;)

10
O serveru DigiZone.cz / Re:Jak často čtete Digizone?
« kdy: 23. 04. 2014, 20:42:24 »
A v adblocku si stačí nastavit aby se zamčené články vůbec neukazovali, takže člověk může v klidu žít i bez nich.  :)
Dtto, navíc jsem zrušil sledování DZ v Google+, protože upozornění chodila téměř výhradně na placené články.

11
Mně blbne Ještěd už od předvánoc, Mux1 i Mux2 (zamrznutí, výpadky, ale nijak často; na všech TV a STB). Už jsem se ptal domovníka, jestli něco dělali se STA, prej nic a občas mu to vypadává taky.

12
Nic mu nikde nikdo neměnil. Chvilku šla húř ČH, tak mu to vyjímečně nerušilo, jako to tady všude ruší.

Ano, bohužel se zdá, že šlo jen o počasí  :-\ Opět se začíná objevovat signál K60 na shit koaxu taženém lištou podle stěn a blbne signál z STA.

13
To mě napadlo taky, ale domovník tvrdí, že se s STA nic nedělalo. Čudné...  :D

14
Nepozorujete nějakou změnu na Muxu 3 z Ještědu? Zmizel mi signál z K60, který jsem chytal na levný koax vedený přes byt (na pokojovku na tuneru v PC K60 pořád přijímám) a přestal mi blbnout Mux 3 z STA. Předtím signál z STA vypadával, patrně se to tlouklo s Černou horou.

15
Hm a pod pohrůžkou odchodu se věrnostní cena stane ještě věrnostnější, jako dosud?  :-\

Stran: [1] 2 3 4