Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Princezna Veronika

Stran: [1]
1
Ve videopůjčovnách byly (se zpožděním) k dispozici všechny divácky úspěšné filmy, které znal každý z žebříčků návštěvnosti v kinech. U služeb jako je Disney+ nic takového neplatí. K dispozici jsou jenom vybrané tituly, protože u těchto internetových služeb se jedná v podstatě o NELINEÁRNÍ TELEVIZE. Za filmovou nabídku, kterou nabízejí divákům, musejí utrácet miliardy.
Takže Avatar 2 sice na Disney+ dorazí, bude to pravděpodobně v dubnu, ale spousta jiných filmů nikoliv.

2
Právě z nesprávného označování těchto služeb slovem "videopůjčovny" vznikla u některých starší lidí iluze, že tam najdou každý film. A když ho nenajdou, tak služba nestojí za nic.

3
Online videotéky jako Netflix, Disney+ a HBO Max mají dnes v Česku stovky tisíc abonentů a nabízejí lokalizovaný obsah. Průměrná cena za tyto služby tj. asi 200 Kč měsíčně se zdá docela přijatelná, mimo jiné kvůli zvyšování cen energií a potravin. Dostupnost rychlého internetu se samozřejmě zlepšuje a tarify jsou cenově výhodné. Pirátování filmů a seriálů už není žádné velké téma, protože spousta lidí je ochotná nechat se inspirovat a nečeká, že najde na jednom místě všechno. Z mého osobního pohledu, jakožto angličtináře, byl start Disney+ v Česku v minulém roce velkou událostí. Protože Netflix bez seriózní konkurence není zase taková sláva.

4
Pro americké televize bych doporučil:
https://ustvgo.tv/
Funguje skvěle. Britské nevím.

Stran: [1]