Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - PetrKla

Stran: [1]
1
Antena Fracarro by měla být OK, otoč anténu o 180 st. na Svatobor a podej "hlášení"  ;)
Tady je ještě problém, jak jsem psal v první otázce, že ty výpadky jsou jen občas. Třeba dva dny za sebou byly problémy a teď je to zase tři dny všechno v pohodě. Takže i když anténu otočím, tak vlastně nebude hned co hlásit.

2
Ulice je Slunečná, anténa je otočena na Krašov. Na střechu jsem ještě nevylezl, ale alespoň jsem ji vyfotil z dálky. Stačí to, nebo je důležitý přesný typ (pokud bude na anténě tedy napsaný)? https://imgur.com/bkQVxiT

3
Děkuji za reakce a omlouvám se za málo informací, taky mi to mohlo dojít hned. Takže je to rodinný dům v Přešticích u Plzně, příjem z vysílače Krašov (pokud se nepletu). Co je na střeše za anténu bych mohl zjistit o víkendu, nicméně v domě je pak ještě rozdělovač do pokojů a to tenhle: https://www.dba.dk/antenneforstaerker-hq-amp4/id-1037294113/billeder/1/ (už se neprodává, tak jsem našel aspoň obrázek). Možná to je ten slabý článek? Byl tam už od developera a vzhledem k tomu, že TV máme jen v jedné místnosti, ani bych vlastně rozdělovač na 4 výstupy nepotřeboval.

4
Dnes jsem zprovoznil a oproti původnímu stavu (DVB-T přímo do televize) sem tam vypadne obraz/zvuk se zprávou, že je špatná kvalita signálu. Jak říkám, s DVB-T se to nestávalo a na anténu ani nic dalšího jsem nesahal. Kde by mohl být problém?

Stran: [1]