Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - holda29

Stran: [1]
1
Díky za odpověď. S výběrem to je snadné, kouknul jsem se po střechách okolo, co tam je za antény a kam zhruba míří.
Trasu chci teď o víkendu pořešit. Použila se stávající po satelitu, ale nebyly s ní problémy. Zkusím znovu udělat F, třeba to pomůže.
Jde o starší DVB-T televize Sencor, až se bude kompletně vypínat, vyřeší se to stb, nebo jinými přístroji, to zatím nevím.
Přímé viditelnosti nejsou, v cestě je minimálně les a podle výškových profilů je mezi mnou a patami vysílačů pár metrů (15?) terénu.

Zkoumal jsem ta čísla kanálů a směr antény a bude to Holoubkov.


2
Ahoj,

nainstaloval jsem anténu EMOS TX-27LTE https://shop.emos.cz/2704038000-venkovni-antena-emos-tx-27lte,-16-dbi-dvb-t2 v lokalitě Družec, shodně vzdálené 28 km od Cukráku a od Žižkova. Televize ale při namíření směrem na vysílače nic nenaladí. Zkoušel jsem tedy točit anténou dokola, až jsem našel pozici, kde jsem chytil 20 kanálů, obě televize ukazovaly kvalitu 99 a sílu 0, nicméně nekostičkovaly, tak jsem to neřešil. Teď po bouřkách mám pouze kanály 33 a 55, což bude asi něco u Příbrami. Kvalita hodně klesla a hraje pořádně jen veřejný mpx.

Netušíte, kde může být problém?

Díky moc.

Stran: [1]