Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - 272930371

Stran: [1]
1
PoldaS všichni víme že jsi to ty  prosím tě přestaň. Jestli jsi třeba postižený a žiješ internetem protože to je tvůj jediný kamarád tak to je mi samozřejmě líto a z lidského hlediska ti přeji vše nejlepší, ale prosím už přestaň trollit tady na Parabole atd  prosím. Děkuji
Ano, výrazy jako "všichni víme" přesně vypovídají o tom, že ty sám víš akorát velký kulový :D A záležitosti s jiným webem si vyřizuj tam, resp. je to věc dotyčného admina na tom webu a tvoje zcela zbytečná starost joudo :P

2
272930371 - PoldaS, jsi nenápadný jak howno na sněhu, už jsem si myslel, že jsi konečně někde na léčení, ale to bys nebyl ty, že? Vyhodí tě dveřmi a vrátíš se oknem, trolle... zase sis nevzal léky? Redakce by už konečně měla řešit ty tvoje násobné registrace.
Já si pořád říkal, který trotl plácá v diskuzích pod články o jakémsi poldovi a hle, už je jasno. Takže na léčení se odeber ty sám, protože stihomam z jakýchsi fiktivních osob je vážná duševní nemoc a s tím si bez pomoci odborníka neporadíš :D

3
On je dost rozdíl mezi tím, když nějaký diskutující někde pod článkem obhajuje jednu televizní platformu a mezi tím, když si dominantní poskytovatel pozemního vysílání zřídí oficiální web, kde štve proti každé konkurenci, namátkou:

"IPTV operátoři vnáší zmatek do termínů vypínání DVB-T v Česku. Jejich reklamy jsou nepřesné"

"Studie: Zájem o bezplatnou terestrickou televizi v západní Evropě roste, satelitu ubývají diváci"

"Satelit bude používat 43 % českých domácností, říkal před 10 lety šéf Skylinku. Realita není ani poloviční"

"Největší satelitářské nesmysly o DVB-T2 aneb nenechte se napálit"

"Uvažujete o satelitní televizi za korunu? Ve skutečnosti za ni zaplatíte přes pět tisíc"

Ten televizniweb je naprostou ostudou a ani se nelze divit, že tam do diskuzí přispívá akorát pár stále stejných lidí, kteří zjevně dělají přímo v ČRa nebo z pozemního příjmu profitují a naskakují jim pupínky při představě, že by šel pozemák do kopru.

Jenom pro úplnost, tak televiznisignal.cz zase plácá proti pozemáku a vyzdvihuje satelit, takže tito operátoři jsou jeden za 18 a druhý bez dvou za 20. Největší sranda bude, až obě skupiny koupí jeden vlastník, to se pak oba weby změní jak mávnutím kouzelného proutku :-)

4
Stačí se podívat na televizniweb, kde pozemní operátor ČRa soustavně řeší operátory satelitní, takže v tomto směru si nemá kdo co vyčítat.
Pohádky o národním bohatství jsou úplně mimo, protože pokud by byl stát dobrý hospodář, pak si mohl šířit signál ve své režii a ne to nechat nějakým cizákům, kteří vysávají ČR a peníze vyvážejí do ciziny.

5
Jenže ono vůbec není jedno, kdo je ten který si začal a kdo ten který následně reaguje... Naopak, je to zcela zásadní pro posouzení věci. Byli to sateliťáci, kteří se začali sr.t do přechodu na T2, přestože se jich tato záležitost v zásadě vůbec netýká! Týká se jich pouze v tom ohledu, že sat business stagnuje a měli vidinu, že se na T opět přiživí obdobně jako se přiživili při přechodu z analogu na T. Proto je jakýkoli hladší přechod na T2 nadmíru štve a bohužel, neštítí se přitom používat jakékoli oblbovací praktiky na lidi - a toto je hlavní problém! Pokud v tom vidíš rovnocenné soupeření (oba jsou špatní...) je to Tvůj problém a velký omyl. Není prostě jedno, kdo si začal a kdo reaguje (podle Tebe by si ČRa měli asi nechat kálet na hlavu a mlčky přihlížet, jak jim sateliťáci přebírají zákazníky za pomocí šmejďáckých praktik...?)
Velký omyl, chlapče! SAT operátoři by nějaký potentovaný pozemák vůbec neřešili, nebýt jedné zásadní věci - a to prebend, které pozemák dostává. Tento nepovedený způsob příjmu má neustále nataženou ruku ke státu a pro svoji životaschopnost potřebuje soustavné dotace, jinak se třepetá na úrovni krachu. To je to, co vadí a nejenom SAT operátorům, ale i každému normálnímu daňovému poplatníkovi, jenž zná mapu a vidí, že prebendy do pozemního příjmu mizí někde v zahraničí v Lucembursku, kde mají oficiální sídlo České Radiokomunikace.

6
Může mi někdo říct v jakém rozlišení se vysílá na Skylinku jako HD ? Tedy stanice Prima a Nova ? Je to takzvané FullHD 1920x1080 ? Když SD+ v DVB-T2 je 1440x1080? Díky
Ano, na satelitu je to 1920x1080. V pozemním vysílání se 1440x1080 v současnosti nepoužívá, pouze Prima o něm uvažuje ve finálních sítích, Nova nikoliv. Ale zatím je v pozemáku v T2 u uvedených komerčních stanic rozlišení 960x540 (nebereme-li v potaz Prima Comedy Central, kde je 1920x1080).

7
Pořád lepší Kompas, než známý štvavý televizniweb, kde lžou víc než Rudý právo v dobách socialismu. Hlavně jeden exot, co si tam říká Motylekpetr, to je fakt unikát, že by mu mohl závidět i Prchal od Bureše, jak se z černé dělá bílá a naopak. Za takovou žumpu by se měly ČRa stydět, fujtajbl :-(

8
A nyní další zajímavý příspěvek od jednoho uživatele. Zkrátka on nehodlá přispívat zvýšenou spotřebu elektřiny elektrárnám kvůli prodlužovaní pořadů stupidními reklamami. Tak už komerční televize nesleduje a filmy si raděj stáhne z internetu. Film co má stopáž 90 minut zhlédne za 90 minut a né že bude navíc pálit elektriku 30 minut navíc kvůli ubohým reklamám. Sice film z internetu stojí také něco elektřiny, ale hlavně ušetří půl hodiny svého času a pořad sleduje v celém kuse bez nějakých hloupých reklam.
Jo, jasně :D Akorát ten film buď stahuje rychle, ale z placenýho úložiště (pokud má sám nějakou slušnou rychlost a samozřejmě data bez omezení, aby se nevyčerpal za pár hodin) nebo sice stahuje free, ale rychlostí šneka. A spousta filmů nikde stáhnout ani nejde nebo jsou v tak mizerný kvalitě, že to nestojí ani za flusanec. Jako hračička ale OK :D

9
AndrejH@ Člověče nic ve zlým, ale to fakt vypadá, žes byl na léčení. Protože co má se zdejším fórem společnýho, jestli někdo používá zde jeden nickname a na jiným fóru zase jinej? To je zákonem daná povinnost, že na všech fórech musí mít každej stejný jméno?

člověče, ty s tím dlouhým numerickým nicknamem, chlapče prostá, buď té lásky plný a nefabuluj, je to tak jak jsem napsal, Áda používal 3 nicknamy na TOMTO fóru; 2 využívá aktivně - Adolf Shitler a Augusto_Pinochet, nickname Stasi_DDR záhadně zamlklo. Domluvme se, že tvůj odkaz na mé léčení nebudeme řešit právní cestou, ale vyrovnáme to tím, že ti doporučím navštívit .itní otvor; pokud to nerozkóduješ, je to anální otvor.
Tebe omlouvá jenom to, že jsou tvoji rodiče sourozenci z Chánova :P

10
AndrejH@ Člověče nic ve zlým, ale to fakt vypadá, žes byl na léčení. Protože co má se zdejším fórem společnýho, jestli někdo používá zde jeden nickname a na jiným fóru zase jinej? To je zákonem daná povinnost, že na všech fórech musí mít každej stejný jméno?

11
...Například toto téma má 17 000 shlédnutí,to se Ti zdá málo...
Pánové, že má nějaké téma xy zhlédnutí, případně je na fóru xy uživatelů, vůbec nic neznamená. Dobře si pamatuji, když jsme tento web táhli s Honzou Potůčkem, tak nám tehdejší technický ředitel Internet Infa říkal, že fórum je většinou obýváno boty, reálných uživatelů je tam minimum. Však si dobře vzpomeňte na dobu, kdy jsme s nimi na fóru válčili, protože se dokázali prokousat přes registraci a spamovali tu jako šílení. K aktuálnímu složení redakce a kvalitě webu se vyjadřovat nebudu, to určitě nepřísluší.
O úrovni některých redaktorů lze s úspěchem pochybovat...

Stran: [1]