Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - AlexaV

Stran: [1]
1
Odkladiště / Re:Koncesionářský poplatek = nesmysl
« kdy: 24. 05. 2018, 22:57:12 »
pane Čestmíre, já a mnozí další nechceme nic, tedy konkrétně ČT, zadarmo, nepodsouveje. Já prostě ČT nechci vůbec a je mi jedno, jestli si to budete kupovat vy nebo někdo jiný.
To jste vy a další příznivci zachování povinných poplatků, kteří chtějí něco "zadarmo" tedy přesněji levnějšího, aby jim povinně přispívali na ČT všichni.
Jo, ještě bych upřesnil, že Veleba nechce zrušit poplatek, ale chce umožnit, aby plátci měli možnost si vybrat z více možností, komu platit, ale jen pokud zaplatí o 20% více, takže p. Čestmíre, jaké "zadarmo" ?
Po poradě s právníkem (https://comeflexoffice.cz/sluzby/pravni-sluzby) a vzhledem k současným právním úpravám, je jedinou cestou ke zrušení tohoto neopodstatněného poplatku referendum, jinak je to nelogické, ale právně neprůstřelné. Opodstatnit tento poplatek by mohlo jen úplné zrušení reklam na veřejnoprávní televizi, jinak jde jasně o nekalou soutěž.

Stran: [1]