Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - * Suvel

Stran: [1]
1
...kouknout se o řád horší ale s funkčním přepínání formátu?...

Vtip je v tom, že Panasonic se SW 2014 je pravděpodobně jediná TV, kde tato automatika nefunguje - u všech ostatních je to naprostá samozřejmost, a to včetně veškerých set-top-boxů (aspoň jsem se nikdy nesetkal se strojem, který by to neuměl, ani jsem o něm nikdy neslyšel ani nečetl). Taky byste si nechal například Mercedes, se kterým nejde jezdit v noci, protože mu nejdou zapnout dálková světla, protože Mercedes je jinak špičkový vůz? Asi neobstojí argument, že většina řidičů stejně v noci nejezdí.

Mimochodem, špičkové modely Panasonic mají velmi solidní přepočítávání i z SD, dle odborníků v tomto patří k absolutní špičce.

2
Takze asi opravdu jedina cesta je prudit zakaznickou podporu - udajne pry na tom pracuji a tenhle nesmysl by mel byt odstranen s pristi aktualizaci SW. Kazdy, koho to taky stve, napiste jim prosim, aby se to co nejdriv vratilo do normalu.

3
Tak jsem zkoušel servisní menu (P42GT60E), ale nikde jsem v něm volbu poměru stran obrazu nenašel. Kdyby se to někomu podařilo, dejte to sem, prosím.

Servisní menu se vyvolá tak, že se drží stisknuté vol- na TV a k tomu se na DO 3x stiskne "i".

4
Již jsem to psal pod jistý článek pane Herwiga. Přepínání automatiky funguje korektně, je třeba dvojího nastavení v servisním menu.

Výborná zpráva (jen mi jen divné, proč podpora odpověděla, že o tomto problému vědí a řešit ho bude následující aktualizace SW...)! Prosím, upřesni, o jaké nastavení jde. Dík

5
Počínaje modely roku 2013 napadla vývojáře Panasonicu úžasná myšlenka: Je-li vysílán pořad ve formátu 4:3, automatika, vyhodnocující signál WSS, ho zobrazí v tzv. formátu Střed, tedy deformovaný na velikost 16:9 - jiná možnost není. Jako jeden z těch, kterým tento podivný nápad vadí, a který se raději dívá na obraz nedeformovaný, byť s pruhy po stranách, kontaktoval jsem zákaznickou podporu Panasonicu. Ta mě v odpovědi ujistila, že jim záleží na spokojenosti zákazníků, moji připomínku přeposílají vývojovému oddělení a do normálu by se to mohlo vrátit s další aktualizací SW.

Tedy pokud ještě dalším tento stav vadí, napište podpoře - čím víc nás bude, tím spíš se dočkáme nápravy. E-mail: panasonic.praha@eu.panasonic.com

6
O serveru DigiZone.cz / Re:Vadné zobrazení stránky
« kdy: 22. 03. 2013, 10:42:06 »
Faktem je, že IE spoustu standardů nedodržuje a navíc je ještě pomalý, je to tragédie, že ho tolik lidí používá. Na druhé straně je taky fakt, že by měly být stránky optimalizované i pro IE.

Stran: [1]