Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Legos

Stran: [1]
1
Já používám VideoRedo TV Suite. Je to super, je to jednoduché a též přesnost na jeden snímek.

2
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:WiFi v televizi
« kdy: 25. 03. 2018, 20:16:59 »
Díky moc, nebydlím v sídlišti, takže v pohodě. A děkuji všem za rady.

3
No musím ti pochválit jak to máš namalovaný. Já když jsem to dával dohromady, tak mě to trvalo asi týden, nákresy zapojení všech přístrojů rozložené po obýváku a zkoušení a zkoušení. Když šlo jedno, nešlo druhé, prostě blázinec. Ale stálo to za to.

4
OK, já jsem se blbě vyjádřil, tím koaxem jsem myslel rovnou z antény, ale asi to vyjde nastejno.Stávající zapojení mám tak, že koax jde na recorder a z něj pak do televize. Ještě to mám zkombinované s přehrávačem Sony a receiverem Sony. Prostě ze zadu hotovej guláš. Jo a ještě abych nezapomněl, repro 5.1.
 

5
Díky, v tom případě bych to mohl zkusit. Já jsem vycházel z toho, že když jsem zkusil nahrávat kanál v HD rovnou přes koax, tak tam byl jen zvuk bez obrazu. Nevěděl jsem, že by to mohlo z STB přes scart fungovat.

6
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:WiFi v televizi
« kdy: 22. 03. 2018, 12:01:13 »
Mám na router přes WiFi připojenou jinou televizi, několik počítačů, tiskárnu, mobil a vše bez problémů. A navíc, v místnosti, kde je zmíněná televize, ten router není, jen počítač, který je na WiFi připojen.

7
Díky všem za odpovědi, ale došlo mi, že když můj recorder neumí zpracovat HD, tak to asi stejně bude na nic.

8
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / WiFi v televizi
« kdy: 22. 03. 2018, 08:08:09 »
Zdraví,
Lze externě připojit WiFi k chytré televizi Samsung, která ještě neobsahuje WiFi modul?
Díky

9
Děkuji, tušil jsem, ale nebyl jsem si jistý.

10
Zdravím všechny. Můžete mě někdo prosím poradit. Mám DVD rekordér Sony RDR-HXD 890. Bude možné po přechodu na DVBT-2, připojit k nějakému settop boxu, aby bylo možno i nadále nahrávat televizní program?
                  Děkuji
PS: bohužel nejde vložit fotka (zadní panel).

Stran: [1]