Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - dolezalvl

Stran: [1]
1
Obávám se, že sat tuner v konkrétní TV žádný viditelný seznam transpondérů nemá. Proto ten tzv. host transponder musim zadat ručně.

2
Díky za radu. Vyzkouším to.  Dřív se tam zadával TP pro skupinu programů ČT, tj. 12525V. Ten se ale už nepoužívá. Že by o tom byla někde zmínka na Skylink.cz, tak to ani náhodou.

3
Mám starší Sony TV se satelitním tunerem a CI modulem určeným pro Skylink. Televizor nabízí tzv. síťové ladění (NIT). Pro jeho spuštění je třeba zadat transponder, který obsahuje data týkající se NIT pro Skylink. Alespoň tak tomu rozumím. Který je to ale transpondér nemůžu nikde zjistit. Server Parabola ukazuje jakousi NIT tabulku, kde pro Astru 3B, kde je i Skylink,  je uveden transponder na kmitočtu 11739, nicméně tento TP se Skylinkem nemá nic moc společného. Nevíte někdo jak to je a jaký TP by se měl v uvodním set upu ladění nastavit?

Stran: [1]