Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - TripKV

Stran: [1]
1
Zdravím, díky všem. Už to jede. Doplněn SW od servisu pro T2. :-) V Praze 11 multiplexů. Už to mohou spustit :-)
Ještě jednou děkuji všem. Na Vysočině snad Kleť pustí brzy. Vylepším tam možná ještě ten JHR (RS 14). Jsem z Třebíče, kde se anténařina byla nadlidský "oříšek". Tak zdar všem.

2
Díky moc všem, kouknu ještě na to. První pokus o aktualizaci Firmwaru, beze změn. Rok odpovídá, vašim odhadům, H264 pouze rakušáci "free", od Javořice cca do 10 km, ale beru raději Kleť. Ještě jednou díky všem.

3
Zdravím přátelé,
Mám prosbu, TV Sencor SLE 2460TCS, hodila by se mi rada prosím. TV je vedena v soupisu podporovaných přístrojů. V provozu rok na Vysočině, bez problémů načetla DVB-T2 (H264), část muxů Linz i Jauerling. Po spuštění K28 Javořice (H265), po chvíli načtena úroveň signálu, nicméně zobrazila "nalezeno nula stanic". Po převozu do Prahy jsem předpokládal naladění K31, K24, opět nic. Máte někdo zkušenost s tímto přijímačem? Připojuji, že v obou případech anténa venkovní, a signál i příjem DVB-T (Kleť, Políkno, Javořice) bez problémový.
Děkuji

Stran: [1]