Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - prduchaj

Stran: [1]
1
Ještě upřesním - antény mám dvě a jako laik (NEKAMENOVAT !!!) jsem je pžed oněmi cca 15 lety sloučil feritovým rozbočovačem, který s největší pravděpodobností je jen pro TV kanály. A zesilovač téměř s jistotou FM signál analogového rádia potlačí. Anténu pro FM nemám.
Díky vám mám ale nyní spoustu informací, a hlavně - navedli jste mne k tomu kde je problém a snad i jak řešit.
Tak že jdu studovat. A díky všem za zájem.
Jiří.

2
Rádio, minivěž, je FM. Antény jsou staré pro příjem analogové TV, každá natočená do jiného směru. Dnes na to chytám DVB-T a celkem uspokojivě. Mněl jsem za to, že i na tuto anténu se něco chytne, když funguje i kus drátu. Ale výsledek je = 0....
Jiří.

3
Zdravím ve spolek, mám dotaz - spíše prosbu o radu.
Mám na střeše dvě antény, stažené do zesilovače SPAUN HNV 200 F/LE se dvěma vstupy, a odtud pak rozvod pokračuje koaxiálním kabelem přes rozbočovače k jednotlivým televizím. Televize fungijí, potud vše v pořádku.
Nyní jsem si koupil radiopřijímač - minivěž - která na kus drátu (provizorní anténa) hraje jakž takž ale po připojení na anténí rozvod najde jen jednu stanici a to ještě příjem syčí jak klubko hadů. V čem je problém? Ve frekvenčním rozsahu zesilovače, který signál pro rádio nepustí? Štítek zesilovače přikládám, jestli to pomůže ....
Díky za zájm.
Jiří.

Stran: [1]