Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - krtek28

Stran: [1]
1
Set-top-boxy / Re:Set top box s nahravanim
« kdy: 16. 11. 2016, 15:17:11 »
Citace
Sledovat něco jiného, když se nahrává live pořad, je úplně normální a používaná funkce PVR.

Z průzkumu toho co je aktuálně na trhu bohužel získávám pocit že už to tak úplně normální funkce není :-(. V recenzích se často setkávám s touto větou:
Citace
Při nahrávání můžeme sledovat nahrávaný kanál, nebo další v témže muxu.
Čili nic o tom že by bylo možné sledovat jiný již nahraný pořad. A ani reakce MartinCe nesvědčí o tom že by to byla až tak běžná funkce. Pokud víte o přístroji který to zvládá sem s ním. Já sám jsem se zatím spálil s Evolveo a nechce se mi naslepo objednávat nějaký další.

2
Set-top-boxy / Re:Set top box s nahravanim
« kdy: 16. 11. 2016, 10:58:37 »
Diky za reakci, ale toto je pro zamýšlené účely již příliš drahé. Je to pro nenáročné diváky. Mířím někam do cenové relace kolem 2 - 4tis. - stejně jak jste psal. Mohl byste se prosím alespoň stručně podělit o zkušenosti s těmi třemi přístroji které jste zkoušel? Ať si je mohu škrtnout ze seznamu. Případně umí některý z nich současné nahrávání a přehrávání s nějakým kompromisem?

Do teď používali k plné spokojenosti Hyundai DVB-T 530 PVR v ceně asi 3tis. Bohužel dosloužil a jinou podobně funkční alternativu nemohu najít.

3
Set-top-boxy / Set top box s nahravanim
« kdy: 15. 11. 2016, 22:59:35 »
Poradte prosim DVB-T set top box s nahravanim ktery dokaze pri nahravani zaroven sledovat jiny jiz nahrany porad. Idealne se dvema tunery, ale to neni nutne. Procitam recenze, ale tento udaj v nich obvykle neni. Koupil jsem Evolveo Delta, ale vracim jej hlavne proto ze pri nahravani nedokaze prehrat nahrane porady.

Stran: [1]