reklama

Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Vejniik

Stran: [1]
1
Zajímavé čtení, ničemu moc nerozumím, ale stále studuji. Ale je dovné že domácí anténa z kauflandu s 25db za 150,- a chytím i novu, primu atd. a jede to bez problému. Už ale je na cestě pořádná anténa objednaná pd otce, který se zajímá o satelity a ostatní a tak mi to přijede namontovat a doufám, že to pojede jinak vystrčím z okna tu domácí anténu a nechám jí tam. Tv potřebuji jen jako kulisu, ale spíše jde o přítelkyni. :D Uvidime co chytnu je toho kolem dost jen ale chytit ten pořádný sognál pak už to budu řešit místni kanelovkou za 600,- měs. a to je dost peněz když se to tak veme. Tak snad "zadarmo" je lepší než dávat takovou nesmyslnou cenu.

Zda by jste měli nějakou radu byl bych rád, stále to sám studuji a zjišťuji co a jak. Takže ještě jednou díky chlapy.

2
Prozatím jsem dal starou pokojovou za okno a jele lépe. Anténa je objednaná "pořádná" tak to bude už jiné. Zatím provizorní řešení bylo tak. Ne nadarmo se říká za málo peněz málo zábavy.

3
Dobrý den,

Předevčírem jsem se přestěhoval do České Třebové na ul. Doktora Beneše do 7NP směrem na sjezdovku.
A mám jen klasickou levnou anténu "Sencor SDA-500 DVB-T" a ve Žďáře nad Sázavou to jelo vše dobře, ale teď skoro nic nechytím. Podle hledání ve starých přispěvcích jsem našel že to moc pokryté nemají tak zda se něco změnilo. Popřípadě nějaké rady bych uvítal.

Děkuji.

Stran: [1]

reklama