Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Petr And

Stran: [1]
1
272930370 : Tak to mu nevěřím , že si lidé pořizovali sat. příjem po zavedení serpo. Satelit si pořizovali hlavně kvůli slovenským programům. A většina lidí má stejně na baráku (paneláku) anténu na DVB-T, takže nějaká investice do antény je bezpředmětná, takových lidí by bylo opravdu málo. HD jsou fajn to je bez diskuze(pokud je to nativní), ale spoustě lidem je to úplně šuma fuk a na skylinku je hodně naštvalo zdraženi z 29,- na 55,-, pro někoho je to málo, ale zdražení téměř o 100% je nářez.

2
Dan Rozsíval: Pokud bude DVB-T končit v r. 2020, tak jsou to čtyři roky, to není až tak málo. Co se týká změny regionu pro kartu, tak o tom vím, ale je otázkou zda to tak zůstane pokud se Slováci trhnou. Potom je úsilí Markízi  vlastně zbytečné, během pár vteřin si na jiné kartě změním region a jedu dál, akorát za dvě karty 2x serpo.

3
272930370 : T2 je sice hudba budoucnosti, kde zatím nikdo nezná termín a je to otázka několika let. Lidé co si pořizovali sat. v dobré víře , že budou sledovat programy zdarma jsou znechuceni serpo a cítí to jako podvod. Mají základní nabídku a pokud Slováci z ní vypadnou tak programy  ČT, Novy, Primy a Barrandova naladí v DVB-T. Ti co mají smůlu s tímto příjmem samozřejmě zůstanou u satelitu, ale kolik jich bude. Spousta lidí není vyloženě fandou sat. techniky a s klidným svědomím ji vymění za DVB-T. Je tu ještě varianta, tak jak to bylo dříve, že lidi měli svou českou kartu(TT) a od slovenského přítele slovenskou (slovaklink). Tak dnes české programy v DVB-T a kartu slovenskou recipročně od slovenského kamaráda. Bude to za stejné peníze a skylink utře.

4
Zajímavá situace a myslím si , že na tahu je Skylink. Protože pokud mu ze základní nabídky vypadnou slovenské kanály, tak mu spousta lidí zamává, protože v DVB-T má stejnou nabídku českých programů grátis. Sice v HD jen programy ČT, ale zadarmo. Jenom hlupák si může myslet, že  Markízu Int. bude někdo brát jako plnohodnotný kanál. Pokud to Markíza dotáhne do konce, tak je otázkou času , kdy to samé udělá JOJ. A platit někomu serpo jenom proto, že to chce a prakticky nic nenabízí je nesmysl. Popravdě řečeno to i Skylinku přeju kvůli jejich nenažranosti a obsazování pozic naprosto stupidními kanály s nulovou sledovaností.

5
Obraz jak z VHS. Neustále převládá kvantita před kvalitou jak v obsahu tak v zobrazení a to vše v 21.století.

6
Skylink / Re:Skylink ICE.......................čisté IRDETO!
« kdy: 12. 12. 2015, 20:27:36 »
Myslím, že spousta lidí co používá svůj sat. box a uni čtečku(y) a umí s tím zacházet má ještě v záloze modul a tudíž nejsou odkázáni na nějaké skylinkready mašiny.

7
Skylink / Re:Výpadek SD programů 23,5
« kdy: 01. 02. 2015, 09:21:35 »
Tak tak a u mne ještě nejde žádná Prima ani HD ani SD.
---------------------------------------------------------------------
VU+duo, OpenPli

Stran: [1]