Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - fifam

Stran: [1]
1
Vidím že vám jde o slovíčka a ne o podstatu věci.

2
Zvěrstvo je parabola uprostřed zahrady. Bezproblémový provoz  paraboly zejistí topný kabel 12v (2.5m). Já ho přilepil na zadní stranu paraboly a zbytek na nosník LBN a nad LBN je to investice asi 700kč. Stačí jen zapnout adaptér do zásuvky a za pět minut je po problému. Druhá otázka je jak kvalitní používáte komponenty, jestli někdo koupí LBN za 100, přepínač za 150, tak je asi lepší na udržbu ta zahrada

3
Díky moc  to co doporučil Wolfgang Wolf je super zboží za super cenu,  pokud je někdo "blázen" do parabol a anten určitě si vybere

4
na jedné mam Multifeed Amos Sirius a Nilesat a na druhý Astry. Dříve jsem to měl různě po fasádě, nyní je nová fasáda a manželka nezdílí mé nadšení.

5
Zdravím prosím o radu zda postačí běžný anténní výložník, něco takového http://www.satznojmo.cz/index.php?cont=shop&fold=490&prod=57236 pro uchycení dvou parabol 80cm je to na stožár 42mm  u paty  stožáru, asi v půli sedlové střechy, takže zadní strana parabol v zákrytu. Nad parabolami bude jen síto a malý přijímač na net..
Dík za radu z praxe protože dva prodejci mě řekli že to jde a dva že né tak nevím Michal.

6
symetrizační člen? pokud je to takový ohnutý koax s dvouma očky tak ten jsem tam vrátil , byl tam původně po předchozím majiteli domu. Takže pokud jsem dobře pochopil v anténě (krabici) bude symetrizační člen z toho pujde koax do předzesilovače a pak na rozbočovač

7
Mám dotaz ohledně umístění předzesilovače, asi před týdnem mi odešel předzesilovač který byl přímo v anténě (color spectra) neměl jsem to jak vyřešit tak jsem zapojil anténu "napřímo" a pár dní jsem sledoval s omezeným výkonem. Zajímalo by mě zda bych mohl umístit předzesilovač až na půdě  asi 120cm pod anténou hlavně kdyby se to stalo znovu je to pro mě horolezecký výkon dík moc za radu Michal.

8
Dobrý večer,

 bydlím v blízkosti Slovenska (Šanov okr. Znojmo) a Zachytnu kvalitní signál Dvb( 80%síla 97%kval) na antenu color spectra. Problém je v tom ža  z vysílače Nové mesto n/v naladím pouze MUX2(56kanál) a MUX3 (57kanál) nelze naladit.  A zase z Bratislavy naladím pouze veřejnoprávní MUX3(27kanál) a MUX 2 (56kanál)  nelze naladit.takže duď naladím joj,markíza... nebo STV... ale ne dohromady?

 Je to divné z odou vysílačů je super signál avšem úhel je od sebe asi 45stupnů tekže nelze zachytit oba na jednu antenu a druhou se mě instalovat nechce nevíte někdo v čem je problém díky moc za každou odpověd Michal.

pozn. Antenu mam samozřejmě vertikálně hodnoty jsou jen orientační z STB ale signal O.K.

Stran: [1]