Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Milan _1_6

Stran: [1] 2
1
Já ho kupoval hned ve čtvrtek jako první hned v 7h měli jich asi 10.Jsem s ním naprosto spokojen!
 DAB+ zde v Lovosicích jede z Milešovky od TELEKA celkem slušně a bez výpadků,internetová rádia nemají chybu,po registraci příjimače na netu se dají radia,jak vyhledat,tak přidávat do oblíbených.Zvuk je perfektní! Mám to bílé a hraji na to pamalu celý den i v noci,prostě maniak ;D... Dnes v pondělí ráno měli v Lovosickém LIDLU poslední kousek bílý a už rozbalený a rozrachaný...

3
Žádný vzdálený vysílač to nenahlodává:) ještě dodám jeden postřech,kámoš tady v lovosicích má směrovou antenu na střeše paneláku namířenou na bukovku a světe div se,jemu ten mux 3 nejde sledovat vubec,přitom mux 1 a 2 má na plný kotel.Mě s mojí pokojovkou na okně to jde proti němu krásně:))) ikdyž to ted v látě občas blbne,jak je zde uvedeno.

4
Bydlím v Lovosicích a Bukovku chytám bez problému na pokojovou antenu strong v 7.p panelového domu.Mux 1 a mux 2 je kvalita 100procent a mux 3 poslední dobou blbne a jeho kvalita kolísá,takže nějaká chybička někde bude.Dříve to šlo v pohodě!

5
Odkladiště / Re:Vymaz tematu?
« kdy: 16. 06. 2013, 20:28:03 »
Není zač:) ja se nevypařil,ale bylo lepší to tema smazat,za jedno tam bylo uvedeno spousty nesmyslů a začínalo se tam i napadat...
Prostě ti došlo, že sám sebe práskáš, ty DJu z Třebenic ;)
Omyl.ja jsem jen posluchač a fanoušek a to radio jsem ladil v Lovosicích a pro informaci ten Dj byl z Třeboutic u Litoměřic,takže neplést!:)))

6
Odkladiště / Re:Vymaz tematu?
« kdy: 16. 06. 2013, 20:01:25 »
Není zač:) ja se nevypařil,ale bylo lepší to tema smazat,za jedno tam bylo uvedeno spousty nesmyslů a začínalo se tam i napadat...

7
Odkladiště / Re:Vymaz tematu?
« kdy: 16. 06. 2013, 19:52:52 »
Dnes bylo asi takove teplo, ze se zde vyparilo jiste tema o radiu *. Nebylo by transparentnejsi tema zamknout?
Omlouvám se,ale smazal jsem to protože se to tema vyvíjelo špatným směrem.O uvedemem radiu mužem klidně diskutovat,pokud by to někomu chybělo:))

8
To by mě zajímalo,jakým výkonem ten 21k jede,protože do Lovosic nedoletí ani procento.

9
Jinak Pařízkovi jsem psal kvuli tomu Lovoši,že by to bylo ideální řešení a on mi tenkrát odepsal,že je ve výstavbě vysílač Teplice a že se tím zlepší pokrytí nA Lovosicku,což je blbost,protože Teplice tu nejdou,z důvodu zastínění Lovošem.

10
Rakovník - Louštín tu přijímam ve 100procentní kvalitě na pokojovou antenu na balkoně:))))

11
jenže u muxu4 z krušnohoru.který je extrémě slabý mám alespon 30 procent signálu a RS-7 podle tech tabulek má mít 10kw a to by v Lovosicích krásně šlo a nejen tady..:)


12
Teplice vodojem v Lovosicích stíní Lovoš a Mux 4 krušnohor je velmi slabý výkon vysílače,ale settopbox ukazuje sílu asi 30 procent,kvalita nula.

13
V Lovosicích to zatím nenaladím,signál nulový...

14
Je zde někdo,kdo ví jak je to s 21k Ústí nad labem?Vysílá už a jaké to má pokrytí?Děkuji.

15
já můžu potvrdit,že ústí k21 nevysílá! síla signálu i kvalita nula v Lovosicích.

Stran: [1] 2