Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - libaplodik

Stran: [1]
1
Tak je vyřešeno.
Nejdřív jsem teda dal na jeho rady a ten paskvil dal do výšky skoro 4 metrů a zkoušel něco chytit a světe div se, nic jsem nechytil. Následoval telefon, ať si pro to dojede a taky dojel. Takže tímto můj problém skončil, co se týče vrácení antény.
Pak jsem vyndal starou dobrou anténu (síto) a nainstaloval na nový držák, co tam zbyl po paskvilu.
Našel jsem jiný starší zesilovač a namířil  anténu na vysílač, a co se pak nedělo, všechno co je možné jsem naladil a frčí to na všech televizích.
Jsem opravdu rád, že mě to stálo jen pár korun a je vše vyřešené, samozřejmě největší zásluhu máte na tom Vy a já Vám moc děkuji.
S pozdravem Libor

2
Ten kdo mi to dělá je jeden známý a sám se nabídl, že mi to udělá, tím pádem je to ještě horší. Všude si hraje na to, jak tomu rozumí a kolik jich už udělal, ale já jsem po jeho zkušenosti začal tápat a obrátil se na Vás s radou a skvěle jste mi poradily. Podotýkám, že nepřinesl si sebou žádné měřák, jen klubko drátu a hromadu koncovek a tak dále.
Pokusím se někoho sehnat a vyřešit to, pak tu napíši co, a jak bylo špatně a co mi pomohlo.
Všem Vám moc děkuji, moc jste mi pomohli.

3
Pokusím se mu to dnes vrátit. Mohu požádat o radu, jestli by mohl být použit tento tip antény http://elektroklesny.cz/Elektroinstalace/anteny/antena-sito-se-zesilovacem-35db-%5BS-HN17b%5D nebo tuto http://www.eltasat.cz/satelitni-a-dvb-t-technika/venkovni-dvb-t-antena-sito-se-zesilovacem-47db

Já se zítra pokusím sehnat někoho, kdo tomu opravdu rozumí a s tímto pánem se vyrovnat.

Jak jsem popisoval výše, jedno síto jsem tam měl, ale zesilovač byl v rozpadlém stavu, ale fungoval až na 42 kanál.

4
Promiň, ale nad tvojí gramatikou se i chce opravdu plakat. To si to po sobě opravdu nemůžeš přečíst?

Omlouvám se, jsem v práci a píši to s telefonu narychlo, pokusím se to napravit  :-[

5
Sousedi mají jak síta tak rybí kosti. On mi tvrdí že je to nejlepší co mi mohl dát  :-[  A teď nevím co dál,on mi to tam vše předělává,natahuje nové kabeli a rozbočovač. Kdybych věděl jaká na to bude fungovat  :'( Ale to bych asi chtěl moc.

Bohumír Džubej: Děkuji za Váš názor a i s ostatními. Bohužel mi to nechce vzít spět,jelikož si stojí za tím,že je to to nejlepší co je. Já jsem tam měl staré síto,ale zesilovač na tom nebil nejlíp,asi zesilovač s této potvory co mi prodal nepůjde skombinvat se starým sítem??

6
Jedná se o Havlíčkobrodsko (kraj Vysočina) (Dolní Krupá) a v dolíku nejsem,spíše nakopci.
Sousedi normálně chytají kanál 42 a mají to jak na Javořice tak na Krásný.
On teď po mě chce abych anténu dal tak do výšky 3 metrů nad plechovou střechu,říká že to tím velice pomůže a vyřeší můj problém se slabým signálem.
O té anténě mi řekl že je jedna z nejsilnějších,moc tomu nerozumím ale říkal něco kolem 20 něčeho :-)
A jakou by jste doporučili na plechovou střechu anténu(ještě teda na to půjde 5 televizorů),opakuji že kanál 42 pro ostatní domy je chytatelný bez problému,až teda na můj problém.
Děkuji mnohokrát.
Libor

7
Zdravím,
chtěl bych poprosit o radu.
Jeden pán co tomu prý rozumí mi doporučil tuto anténu http://www.dipolnet.cz/venkovni_digitalni_tv_antena_signal_hda-5000__A6040.htm
Tak jsem pořídil, jelikož mi nešli všechny programy, převážně na kanálu 42.
Tak jsem dnes instaloval a bohužel se mi signál zlepšil jen o trošku a obraz mi kostičkuje.
Mám totiž anténu umístěnou na rovné plechové střeše cca 1,5m nad plechem, myslíte že když dám anténu třeba o 3m výše se mi síla signálu zlepší???
Děkuji moc za vaše rady co s tím mám udělat.
Libor

8
Ano,přesně tak jak je na prvním obrázku,tu mám na střeše-to síto. On mi říkal že mi zapujčí co má,říkal že se tomu říká rybí kost a když to bude fungovat tak mi jí prodá,tak uvidíme.
Moc ti děkuji za radu a ostatním taktéž.

9
Chytají to na samý vysílač a mají fandu a tak dále,otočil jsem i anténu na Javořice (Jihlava) a taky bez fandy. Budu postupovat jak radí ceco ceco. Domluvil jsem i chlápka kterej o sobě tvrdí že tomu rozumí a že mi vymění anténu co má doma,že to je prý tím,tak uvidíme. Jinak Vám všem děkuji za rady,opravdu jste pomohli. Ještě jednou děkuji.

10
Okolní sousedi normálně příjmají mux 4 na stejný vysílač,skoro celá vesnice ho přímá,jen já co jsem na kopci tak ne a ty co jsou v dolíku tak si pěkně koukají :-(

12
Dobrý den,
chtěl bych se Vás zeptat na jednu věc. Bydlím na Vysočině a anténu mám nasměrovanou na vysílač Krásná a jdou mi programy i na vyslílač Javořice (Jihlava) Všechny programy co naladím jdou velmi slušně,ale je problém ten,že nemohu naladit Fandu,Smíchov.
Nevím čím to může být,anténu mám na střeše,kabel tak 10m k první televizi,anténa je starší ze zesilovačem,ale jdou na ní 4 televize a tři rozbočovače,kabel je tažen po celém rodiném domě,dohromady tak 30m,nemůž to být tím??
Mohl bych Vás požádat o radu co stím,popřípadě jakou anténu zakoupit.
Předem moc děkuji.

Stran: [1]