Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - VojtechS

Stran: [1]
1
Televizory / Re:Šum na stanici Nova
« kdy: 09. 01. 2013, 21:39:42 »
Takže jsem několik hodin testoval TV s vypnutou automatickou hlasitostí. Je to lepší, ale ne zcela bez šumu. Teď jsem v manuálu zjistil, že funkce Automatická hlasitost jen automaticky vyrovnává úroveň hlasitosti při přepínání na jiný kanál. To znamená, že to není standardní AVL, které provádí něco jiného. Ale funkci AVL jsem u Samsunga nikde v nastavení neobjevil.

2
Televizory / Re:Šum na stanici Nova
« kdy: 09. 01. 2013, 13:29:28 »
Ahoj Petře,

nastavil jsem na Samsungu automatickou hlasitost na Vypnuto (byla na Standardní) a budu to nějakou dobu sledovat, pak dám vědět. Jen pro zajímavost, na té druhé TV (GoGEN) mám AVL zapnuté a nešumí. Uvidíme.

3
Televizory / Šum na stanici Nova
« kdy: 09. 01. 2013, 12:16:04 »
Ahoj,

mám něco přes rok TV Samsung UE40D5500RW. Zhruba před 14 dny se začala projevovat vada – šum v některých programech na stanici Nova, předtím to bylo v pořádku. Máme v domě společnou anténu – satelitní (Skylink) a pozemní digitál. Šum se projevuje jak v satelitním, tak i v pozemním signálu. Mám doma další TV a na ní se šum neprojevuje. Takže to vypadá na vadu Samsungu. Ale zaráží mě, že se šum projevuje jen na stanici Nova (na jiných ne) a jen někdy (ale dost často). Při řeči nebo hudbě je slabší, v pauzách mezi řečí je dost výrazný. Nesetkal se už někdo s podobným problémem?

Stran: [1]