Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Markat

Stran: [1]
1
Analogové vysílání / Re:Prosím o radu pro kamaráda
« kdy: 31. 12. 2012, 12:41:39 »
Pane Ládiku, dům (obecní) ani blízké okolí nemá rozvodový kabel do domů od nikoho. Jo, to kdyby bylo, tak by to kámoš dávno měl a měl by vystaráno. Děkuji i vám.

2
Analogové vysílání / Re:Prosím o radu pro kamaráda
« kdy: 31. 12. 2012, 10:44:59 »
Ahoj všem tady a děkuji za vaše názory. Máte pravdu všichni v tom, že se ptám na něco, co pořádně nevím. No TV má kamarád sice tři roky nově zakoupenou, ale ne úplně tu moderní placku, ale Teslu TV21 SLIM 22SM  (ještě s tím tlustým zadkem) a digitální settobox M35/12T. Jakou má anténu opravdu nevím. Před mnoha lety si jí sám musel na střechu dát, vyprávěl mi, jak na shnilých prknech balancoval po střeše.. Píšu že už je to starší pán a na střechu nepoleze. A píšu, jaký má přízemní byt, že je vlastně totálně utopený sevřením jiných domů okolo a do malého dvora, navíc pod Vítkovským kopcem, který mu na Žižkovskou věž stíní. Chtěla jsem kamarádovi pomoci ale chápu, že toto vlákno je v tomto případě asi fakt o ničem. Přesto vám všem ještě jednou moc děkuji za snahu pomoci.

3
Televizory / Re:Strohý popis DVB-T tuneru u nových TV - rada
« kdy: 30. 12. 2012, 20:11:20 »
Také jsem uvažovala nad TV Sencor. Vypadá na pohled lákavě. Ale.... Prošmejdila jsem recenze křížem krážem.. a až po týdnu hledání, pátrání, čtení všeho možného (což mne zaneslo až na tyto skvělé stránky) jsem si vybrala Philipsku. Takže fakt je lépe nespěchat, ale číst co která TV umí a dokáže..

4
Analogové vysílání / Re:Prosím o radu pro kamaráda
« kdy: 30. 12. 2012, 19:48:59 »
O patro výš jdou lidem TV lépe. On je v tom bytě fakt jak "utopený". Moc děkuji za vaší radu. On nemá ani internet, tak vše vyřizuji já. Musím se pokoukat a prozkoumat, co by mohl za zesilovač mít. Děkuji vám.

5
Analogové vysílání / Prosím o radu pro kamaráda
« kdy: 30. 12. 2012, 19:38:36 »
Dobrý den. Mám kamaráda, který žije v hrozně prťavém, tmavém bytě, v přízemí. Jeho okna jsou do dvora. Dvůr, či dvoreček zahrazují po dalších třech stranách další baráky, takže on bydlí jak já říkám někde v tmavém komíně. V domě nemá ani společnou anténu, ani kabelovku-nic. Sám si kdysi před léty na střechu domu přimontoval anténu, ale programy má dost v otřesném stavu. V létě, když je hezké bezoblačné počasí, tak to jde. Ale příjde podzim a na své nové telce ke které koupil jakýsi settobox nechytne dohromady nic, a když tak v mizerné kvalitě. Co mu prosím vás doporučíte, aby si dokoupil?? Už je to dnes starší pán, takže aby si koupil novou anténu a balancoval někde na starých trámech střechy, nepřipadá v úvahu. Jedná se Prahu Karlín, tedy navíc ďolík pod Vítkovem. Za případné rady vám velice upřimně za něho děkuji.

Stran: [1]