Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Kink

Stran: [1]
1
...protože zdroj signálu se vybírá podle jeho hodnot a kvality a v některých částech města je tím nejlepším zdrojem vysilač Žižkov. Jde např. o lokalitu okolo Tesca v Kosmonosích na ulici Mládežnická, Duhová atd.

Bydlím v ulici Hwiezdoslavova, Mladá Boleslav.

2
Určitě colorku.

Zisk u té DAT75 je strašně nadsazený, a ta anténa má velmi malý zisk na začátku pásma. Reálný zisk je asi 8-15 dBd (s tím, že maximum zisku je mezi kanály 60-65, což je k ničemu), colorka má 10-15,5 dBd a lepší směrovost za nižší cenu.

Pokud chcete anténu s ještě vyšším ziskem, má smysl už jen Kathrein AOT65, která má reálně 12-18 dBd, jenže cena je taky dost vysoko.


A kdyby jsem si pořídil Kathrein AOT 65 co k tomu ještě budu muset přikoupit? (symetrizační člen a zesilovač?)

3
Dobrý den, co si myslíte že je lepší když chytám špatný signál (vysílač asi 50km daleko) a chci mít v dobré kvalitě HD programy. Mám si koupit Televes DAT 75 nebo COLOR SUPER XL-91-BL?

Anténu mam asi super color podle tvaru, stáří neznám ale asi to bude tak 20-30 let. Jinak jsem z Mladé Boleslavi a anténa je nasměrovaná směrem na Prahu. HD programy od ČT naladěné jsou ale kvalita je tak 5-15% a sila signálu 30-45%, Fanda a Smíchov někdy ztrácí kvalitu (za horšího počasí) jinak všechny ostatní kanály jsou v pořádku. U nás sousedi na konci ulice nechytají signál vůbec, takže tam nějaká překážka bude.

Stran: [1]