Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - gobein

Stran: [1]
1
...nějaká pokojovka je vždy řešení s nejistým výsledkem a je to jen krátkodobá náhrážka. Pokud je tam stožár, zřejmě je na střechu vyvedená nějaká cesta kudy vedou utp kabely (lišty, krky), snad by se do nic vešel třeba 5,4 mm silný koax. Vše je ale nutno nejprve projednat na patřičných místech.

Jojo vedou krky a stožár má myslím dutiny na kabely. Otázka je, jak je to s místem na stožáru..do žádného dalšího představce se mi investovat nechce..

Šel by využít jakýsi rozbočovač, díky kterému bych již instalovanou anténu?

2
Zásuvku v bytě nemám. Momentálně chytám signál na 20dB pokojovku, ale je to strašná bída prakticky bez problémů fungují pouze některé sítě. Na střeše je 100% stožár, ze kterého chytám internet. Budu muse zjistit kolik tam je ještě místa. Bydlím kousek od Žižkovského vysílače a teoreticky bych mohl chytat i Ládví. V případě, že střecha neklapne, je možné, že nějaká pasivní méně prvková anténa umístěná uvnitř bude fungovat? Jako nájemník bych po odchodu nerad opravoval fasádu domu ;-)

3
Dobrý den,
přestěhoval jsem se do nájemní jednotky domu, kde údajně dle správce není STA. Ve skříni na chodbě jsem objevil svody, které dle mého názoru jsou určitě anténní, avšak není mi jasné zda se jedná o DVB-T popř. DVB-S. Pozná odborník z fota zda se jedná o příjem ze satelitu popř. z antény? Z vrchní strany vede jeden kabel, ze spodní strany vychází dva kabely, které krky ve zdi vedou zase někam dál.


Stran: [1]