reklama

Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Lukáš Blecha

Stran: [1]
1
Moc děkuji za reakce. Aktuálně všichni používají pouze Skylink (myslím, že máme ASTRA 3) a tu druhou parabolu nevyužívá nikdo... Co byste doporučili, kam má technik tu druhou parabolu nasměrovat? Co je nejvhodnější? A to CNN jede sousedovi i na tom Skylinku (platí těch 39,- Kč)..., ale mně zdarma ne...

2
Ahoj, jsem co se týče satelitu naprostý nováček, na náš bytový dům byly nainstalovány 2 paraboly a satelit rozveden do bytů, tak, aby si každý mohl objednat co se mu líbí.

parabola 1 - nasměrovaná na družici kde vysílá Skylink (Astra?)
parabola 2 - nasměrovaná na prý na Thor.

Do televize s DVB-S tunerem mám zapojen kabel, ale když vyhledám na astře programy, najde mi to snad jen 5 nekódovaných kanálů (nějaké holandské, polské a slovenské zprávy). Slyšel jsem, že lze na satelitu sledovat stovky volně šiřitelných pořadů (jde mi hlavně o BBC, CNN, apod).

Poradíte, jak na to? Nechci platit nějaké zbytečné poplatky, protože na to téměř nekoukám, jde mi spíš o to, že kabel k televizi mám, tak zda to lze či nelze... Díky moc.

4
Dnes to instalační firma zapojila, jednu parabolu na Skylink družici, druhou na UPC družici. Na TV jsem v satelitním tuneru zvolil satelit ASTRA 3 a dal vyhledat kanály. Našlo to 225 kanálů, z toho cca 12 jich bylo nekódovaných, které jsem mohl pustit. U Sharp televize problém s mnoha kanály není, protože si můžu zaškrtat oblíbené, které se pak nastaví do nového menu, se kterým pak pracuji na ovladači (procházím pak třeba jen 20 kanálů). Dá se na tom naladit ještě něco jiného zdarma? Na tu UPC družici jsem nic vyhledávat nezkoušel, nevěděl jsem jak se jmenuje. Pak tedy už pro příjem Skylink potřebuji co? Už jen kartu, kterou vložím do CI slotu? Díky.

5
Díky za reakce. Co se týče českých HD programů, tak je chytám terestriálně, čili s ČT1 HD, ČT2 HD a ČT Sport HD nemám problém, pojedou přes DVB-T. Spíše mi chybí Zoom HD, ale to koukám na satelitu ani není. Novu HD oželím, stejně je to sračka. DVB-S tuner v televizi (fungl nová luxusní Sharp LC-80UQ10E) bych rád zachoval. Nechci druhé dálkové ovládání. Montážní firma nám doporučuje dvě paraboly, ale tady čtu, že lze multifokálkní jedna parabola? Jak tedy?

6
Koukám, že Skylink nemá Nova HD, Prima HD, Zoom HD?

7
Dobrý den. Zařizujeme pro náš bytový dům satelit. Nikdy jsem satelit neměl, proto o tom nic nevím. Chtěl bych požádat o radu, jakou společnost vybrat, aby mohl přijímat programy v HD, případně ve 4K. Respektive jaká společnost má datový tok těchto kanálů (Discovery HD, Eurosport HD, apod) co nejvyšší. Mám se zaměřit na Skylink? Systém se bude nastavovat na dvě paraboly tak, aby si každý majitel bytové jednotky mohl vybrat co chce přijímat. Kombinaci 3 parabol jsme už zavrhli. Také chci, aby satelit příjimala přímo televize a nebylo nutné žádné externí zařízení (obě mé televize mají DVB-S HD tuner).

Co prosím doporučujete? Vysílá někdo ve 4K?

Stran: [1]

reklama