Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Zane221

Stran: [1]
1
Nevim co jste si kde vyčmuchali, ale jste trošku vedle... Oni ty internety nejsou vždycky tak spolehliví že všude na netu používá každej člověk originální přezdívku která nikdy nikoho jinýho nenapadne ;)... Alspoň když už čmucháte tak čmuchejte trošku na úrovni a vyhledejte odkud ten člověk je a jak se jmenuje, ne frajeři?! Já zapomněl vy umíte jenom zkopírovat přezdívku do googlu... Díky lidem co se mi ozvali do PM  :)

2
Citace
Pro uvedení do problematiky je dobré o tom alespoň něco tušit. Dotyčný "hledá firmy které se tím zabývají", což svědčí o tom, že neví nic. Funguje to stylem "udělej si sám". To dotyčný těžko zvládne, dle toho, co píše. Tudíž jde o sny nadšence (možná i před-dospělého věku, viz hláška o pokrytí půlky republiky), které nemají smysl a perspektivu a v tomto tématu je tedy zbytečné pokračovat :)

Je pěkný jak někdo může někoho jiného odsoudit tak rychle a bez toho aniž by o něm věděl něco víc a nebo se pokusil zjistit něco víc. Ano nic netušim to je asi jasné, kdybych něco tušil tak se neptam, ale už mi frčí moje vysílání, ale to neznamená, že když člověk nic netuší tak se to nemůže změnit a nebo mu nemůže nikdo pomoct. Ano je tam hláška o pokrytí půlky republiky a proč ne, když o to bude zájem a vyplatí se to... Nejsem před-dospělého věku je mi 23 a již 2 roky mám jako spolumajitel firmu (čti pekárnu), která zaváží půlku republiky a taky jsem začínali jako regionální dodavatel...

Díky všem ostatním za rozumné odpovědi, zatím si mapuju píseček abych promyslel kolik bude počáteční investice a kde bude zázemí atd... nechci se do ničeho ukvapeně hnát.

3
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / VLASTNÍ VYSÍLÁNÍ?
« kdy: 11. 04. 2014, 23:58:44 »
Zdravim, už delší dobu se zajímám o vlastní vysílání TV stanice, ale víceméně se mi nedaří najít nic kloudného na internetu až nyní jsem narazil na toto forum tak se zeptám Vás zde. Neměl by jste někdo nějaké bližší informace? Po případě webové stránky firem co to mají na starosti a tak podobně? Jde mi právě jak o regionální stanici tak později třeba pokrytí půlky republiky. Našel jsem tady už někde podobné téma ale to se řešilo spíš satelitní vysilání a ještě ke všemu na slovensku tak se radši ptám znova. Díky za jakoukoliv radu

Stran: [1]