Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - nery5

Stran: [1]
1
Safra už v hlavičce mám překlep, to se fakt omlouvám.
Dan Rozsíval - ono nejde tak moc o to co mám doma, snadno koupím něco jiného a stávající křáp předám širší rodině...
Stefan - jo, digitv vypadá zajímavě, za základní české programy považuji ty, které běžely na tv když jsem se na ni naposledy před lety díval - čt1,2+nova a prima :) Kdyby tak někdo nabízel individuální balíčky, aby člověk nemusel platit za dalších 50zbytečných programů :(
Dan - ops, špatné? Co tedy poradíš za tv s uhlopříčkou kolem 80cm s cenou kolem 10K?
Já osobně se po zbytek života obejdu zcela bez TV vysílání aniž bych se byť na vteřinu nudil, ale má drahá na to má jiný názor, tak to musím nějak vyřešit :(

2
Předem se omlouvám pokud to sem nepatří, jsem laik a z pročítání desítek stránek s touto tematikou už mne bolí hlava.

Základní premisou pro mne je, že potřebuji dostat domů základní české programy+animal planet+viasat nature+viasat explorer+viasat history+spektrum za co nejmenší peníze. žádné další programy nijak nepotřebujeme.

Nějaké parametry naší situace:
Aktuálně máme satelitní parabolu namířenou na astru3, k ní přístroj mascom mcIIOIcr v tom nějakou předplacenou kartu(ani nevím jestli ještě funguje případně co je tam placené a co ne) - viasaty jsou blokované a animal planet tam vůbec není k dispozici.
Během příštích dnů bych rád zakoupil nějakou smart TV.
Jsme na samotě a pevná linka je léta zrušená. Net máme přes wifi z 4km vzdáleného zdroje, takže rychlost není závratná, ale je stabilní a pro naše účely dostatečná, tedy výměna za kabelové spojení s nějakým měsíčním tarifem není naší prioritou.
díky za každou radu.

Stran: [1]