reklama

Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - a.q.w.e

Stran: [1]
1
No vida,já to věděl,že tu je někdo z Roudnice ;) a má to ověřený co jde a nejde.
Co nádražní hala v Roudnici.Už to není taková ostuda?
To já nevím,nejsem z Roudnice a ani si nevzpomínám,kde tam je nádraží.Autobusové bylo a snad je na náměstí a vlakové snad u řeky,nebo kde.

JJ je to tak vlakové u řeky autobusové na náměstí.. vlaková hala je stále stejná :-( (ostuda) .. jinak právě tu Solight venkovní DVB-T anténa, 17dB, UHF, 21. - 69 jsem otočil na ty Michalovice u LTM na 30 kanál, ale Fanda mi stále "kostičkuje" :-( a to jsem na ní napojil ještě zesilovač :-(2
Zdravím
Ten kovový UHF slučovač mám doma asi 3 x a válí se mi v šuplíku, takže to aspoň zkusím při nulový investici. Díky

3
Dobrý den

Děkuji moc za informace asi to opravdu nebude tak jednoduché :-(. Jinak Bydlím v Roudnice nad Labem a bohužel na Prahu nevidím přes horu Říp tudíž musím přijímat Bukovou horu kde nevysílají Fandu,smíchov atd a chtěl jsem zkusit jiný vysílač, kde bych tyto kanály mohl naladit. Asi to opravdu bude na toho anténáře.

Děkuji moc za Váš čas.

4
Dobrý den

mám na domě 2 antény (Solight venkovní DVB-T anténa, 17dB, UHF, 21. - 69.    a     
Anténa SOLID CX-4 se zesilovačem 35 dB HN17B) a chtěl bych je sloučit. Mohl by jste mi někdo prosím poradit jakým slučovačm? jsem laik a za každou radu budu vděčný.

Děkuji moc předem

Stran: [1]

reklama