Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - lossi

Stran: [1]
1
Vážení stěžovatelé, dejte si do řádného nastavení antény a rozvody a nebudete mít problémy ;), jedná nutnost k tomu je potřebná měřící technika. Pokud tuto nemáte, asi nezbude jiná možnost než si na to pozvat kdo je tím vybaven a ..... :) Všechny muxy 1, 2, 3, 4, reg.2 a 7 jsou bez naprostých problémů a výpadků ;D Pokud sledujete přes STA - reklamujte u svých správců !!!
Také jsem nejdříve myslel že mám slabý signál, servisák mi vyměnil anténu, měřící technikou provedl seřízení, ale na set-top boxu Technisat to bylo stále stejné. Nejednalo se o výpadek signálu, ale chvilkové zasekávání obrazu. Pomohla až výměna za jiný set-top box.

2
signál je již v pořádku :)

3
Tak to je zajímavé, 25Km od Prahy směr Mělník nejde, na východ směr Nymburk také ne, ale v Teplicích ze stejného vysílače vše funguje na 100proc.??

4
Dneska mi zmizel signál z pražského regionálního multiplexu z 46 kanálu. Ostatní multiplexy jsou v pořádku. Takže anténou to asi nebude. Neví někdo zda mají výpadek? Děkuji.

5
Televizory / Re:Problém s TV
« kdy: 29. 12. 2012, 19:00:53 »
Zajímalo by mě, jestli má LG problémy s ČT Sport na kanále 46. Tam se mi při posledním ladění taky mux rozpadl na 2 - původní kanály mají provozovatele adminTV, ČT Sport se identifikuje jako Channel 46, což DVBViewer dělá tehdy, když identifikace provozovatele chybí.

Ten původní dotaz jsem dával já. Rozvod signálu je ze společné antény přes zesilovač vlastním svodem přímo do TV. Ale je mi záhadou, že ČT1HD z muxu4 na 42 kanále  a ČT sportHD na 46 kanále naprosto bez problému.  Na druhé TV ze stejné antény je příjem všech HD stanic perfektní. Na LG signál 92% a kvalita 100%, druhá je Toshiba 90% a 98%.

6
Jak jsem psal v jiném vláknu přeladění nepomohlo ani přes tovární nastavení TV. Přijímám Prahu-Ládví, takže to je podle mě problém více vysílačů.

7
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:Stav v multiplexu4
« kdy: 24. 12. 2012, 23:57:57 »
Jak jsem psal v jiném vláknu přeladění nepomohlo ani přes tovární nastavení TV.

8
Nové naladění jsem zkoušel, bez kladného výsledku.

9
Z vysílače Praha -Ládví Smíchov na tv LG také bez zvuku celý den, ostatní stanice z muxu se zvukem, ale na jiné TV z jedné antény zvuk jde. Asi to mají nějaké rozladěné (slušně řečeno), včera bylo vše v pořádku.

10
Televizory / Re:Problém s TV
« kdy: 10. 12. 2012, 10:35:29 »
Výše píšete, že jste uvedl TV do továrního nastavení - předpokládám, že poté jste znovu provedl kompletní ladění. V tom případě Bych se obrátil na provozovatele MUX4, Digital Broadcasting, jak zde již bylo napsáno.
Zkusit ještě můžete aktualizaci SW u TV. U LG to ale zřejmě bude problém.
Zkoušel jsem naladit jen mux4, stále stejné. Napsal jsem na provozovatele', tak uvidím co mi odpoví. Aktualizace SW bohužel problém - není na tuto TV.

11
Televizory / Re:Problém s TV
« kdy: 09. 12. 2012, 20:56:20 »
Ať volím přímo, nebo přecházím z vedlejšího programu stejného muxu, tak je to stejný. Vysílač Praha Ládví - 42k

12
Televizory / Problém s TV
« kdy: 09. 12. 2012, 15:43:27 »
Dobrý den, mám problém s TV LG42LD450. Do spuštění promo smyčky stanice Smíchov mi z multiplexu 4 šli všechny programy bezvadně. Jak spustili Smíchov, tak u "Nova HD" se jen zobrazí statický obraz, zvuk jde normálně a signál vypadává. Ostatní stanice multiplexu jdou bez problému, i ČT1 HD. Zkoušel jsem i tovární nastavení a znova načíst multiplexy, ale stále stejné. Díky za případné rady.

Stran: [1]