Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - kinotechnik

Stran: [1] 2 3
1
Od 19.2 se toto objevuje při příjmu Mpx 24 z Kleti v Č. Budějovicích. Většina programů v multiplexu jede bez závad, ale např. JOJ family nejde
vúbec i když ladím kanál 30 ručně. Nevím, jak je možné, že se z Javořice vysílá na stejném kanálu 30 z Kletě a přitom rozdílnou náplň.

2
Souhlasím se spyko.
Přijímam Mpx 3 Kleť 22k a obraz je překvapivě dobrý, někdy bych použil i srovnání s některými trochu horšími HD kanály v DVBS2. Rozhodně je mnohem lepší, než např. KINOSVĚT.

3
Ode dneška 1.4 je logo CS v červeném rámečku
[/q
uote]

Také jsem si toho okamžité všimnul. Je to jako rána přes oči. Většina ostatních stanic od tohoto ustoupila a používají loga šedá a průhledná. Zvláště na CS filmu je to rušivé, když většina filmů je černobílá. Červené orámování loga pak působí jako pěst na oko. Doufám, že to je pouze zkouška a odpovědní budou budou rozumní a logo vrátí do původního stavu. Takto by šli jasně proti všeobecnému trendu.

4
Výpadky jsem včera večer pozoroval(silné kostičkování) v Č. Budějovicích také. Vše , kromě ČT1HD bylo OK.

5
Jsi genius. Opravdu vtipné!
A jaký signál z Hřebče má  Azor v boudě ?

6
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:Pozice TV8 v RS 1
« kdy: 27. 08. 2013, 12:40:09 »
Takhle to prosím pánové vypadá od dnešního rana do tedka...ma smysl ještě něco dodávat?
No je poledne 27 srpna a menu je tam pořád. Je vidět, že to nekontroluje ani ČTU v Č. Budějovicích.

7
Efekt tremola ve zvuku se projevuje již nejméně 14 dní. Tento Mpx je tak poruchový, že se na to už pomalu není možné dívat.

8
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:DVBT mne zklamalo
« kdy: 14. 08. 2013, 15:25:34 »
Ale zákon zcela jistě nezakazuje, aby několik lokálních poskytovatelů (různých majitelů) poskytovalo totožný obsah....obejít se dá téměř cokoliv ;D

Naozaj?

Zákon 220/2007 Z.z., § 17


(2) Vysielať v miestnom multiplexe programovú službu, ktorá sa vysiela aj v inom ako miestnom multiplexe, sa zakazuje.
Ovšem my nežijeme na Slovensku! Máme v České republice své zákony.

9
Souhlasím se Saxem. Je to k neposlouchání.

10
Bohužel, jsem z Č.Budějovic, ale na kanálu 32 žádný signál neregistruji i přesto, že se na Kleť dívám z okna.

11
No a co tím chtěl básník říci. Příjem v takovéto lokalitě a v takové výšce nad mořem není přece žádný kumšt.

12
Jen taková perlička. Kdysi v 60tých letech, kdy se ješté používala jako napáječ 300 ohmová dvojlinka mi takě omrzla anténa tak, že se signál úplně ztratil. Místo lezení na nebezpečnou střechu, se anténa, která byla upevněna izolované na stožáru a měla púlvlnný dipol, zapojila do serie s elektrickým vařičem cca 500W, nechalo se to asi čtvrt hodiny ohřívat a ejhle, námraza z dipolu zmizela a bylo možno se zase dívat. Toto nepíšu samozřejmé jako návod, protože pro laiky je to životu nebezpečně, ale jako perličku.

13
Od počátku vysílání mux 4 z Kleti jsem nepostřehl jedinou chybu ve vysílání v místě Č.B. Přtom mám v bytě několik různých typů přijímačů. Příjem jsem ověřoval na dvou různých STA i na individuální antenu. Přijímače: Panasonic, LG, Samsung.

14
Televizory / Re:Problém s TV
« kdy: 29. 12. 2012, 22:27:11 »
Bohužel. Komu není rady ...

15
Televizory / Re:Problém s TV
« kdy: 29. 12. 2012, 19:46:31 »
Já bych tipoval spíše na přebuzený tuner silným signálem. Jeden televizor to ještě zpracuje a druhý ne. Zkusil jste před televizor LG zařadit nějaký útlumový článek? Myslím, že by to za pokus stálo.

Stran: [1] 2 3