Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Thomas987

Stran: [1] 2 3 ... 7
1
Ahoj. Zkušenosti již mám se Technisat Digitradio 210-na ten hraju přes zesík v paneláku. Pak mám na chalupě ještě tuner-adaptér Technisat, též přes zesilovač. No a na "tahání" bych zakoupil buď : nebo:
https://www.techhouse.cz/Audizio-Milan-prenosne-DAB-radio-s-baterii-Cerna-d15920.htm
https://www.gogen.sk/gogen-dab-700-btcs/
Citlivost přijímačů tady asi nevyřešíme. Zvuk také asi ne-chce to vyzkoušet. Jestli potřebuji přenosné stereo, to zatím nevím.
Volba končí rozhodováním, zdali chci bonus v podobě možnosti bluetooth na hudbu z mobilu nebo AUX in i pro mobil ale i pro mp3 přehrávač.. Dík za názory.

2
No tak pokud indikátor signálu věc neřeší, pak ten montér z okolí Zruče+/-10 Km. 300 Kč ušetřím za indikátor, 200 přidám na benzín. Stačí 500 za nastavení?

3
Tak se mi nedaří. Nenašel jsem v okolí levného instalatéra sat. Mám parabolu 60 cm, vzdálenost pro konvertor je cca 35 cm.
Mám to na zemi. Jeden konvertor za 100 Kč (kdo ví, jestli je ok), druhý půjčený ze Skylinku, ten jde.
Myslím, že zakoupení indikátoru sat. signálu vyjde stejně, jako montér. Pak už to půjde podle úhloměru a kompasu? Děkuji

4
Ahoj. Rád bych se zeptal, jaké ohniskové vzd. má offset parabola 60,70,80 cm. Pokud vyměním konvertor za starý, asi se nic zásadně nemění, v řádu cm? Děkuji.

5
Set-top-boxy / Nejdou mi titulky
« kdy: 21. 04. 2022, 18:37:34 »
Ahoj. Měl jsem stbox Skyworth, titulky OK. Našel jsem, kupodivu totálně stejný stbox Strong, stejné vč. dálkového, jen jiný nápis firmy. Software pochopitelně totožný. Při volbě české titulky OK- nezobrazují se v obraze. V závorce u volby titulků je (DVBN). Co bylo na Skyworthu nevím. Proč to nejde? Děkuji.

6
Televizory / Rychlá koupě TV 108 cm u www.czc.cz
« kdy: 21. 03. 2021, 15:06:23 »
Dobrý den. Kterou si mám vybrat?
Do nynějška nejsme nijak rozmazleni kvalitou obrazu, mnohem více nám hrabe z nelogičnosti mnohých ovládacích softwarů, EPG. Tak tedy včetně satelitního tuneru, možnosti se napojit na nabídku přes operátora O2, sluchátkový výstup by se hodil nezávislý na repro, vzít možnost s Netflix-nevím, výhledově? Určitě bud optický/coaxial audio výstup nebo alespoň RCA. Usb jistě. Ostatnímu nerozumím, DLNA netřeba. Děkuji.

7
Ahoj. Tak se tomu nevyhnu a potřebuju tohle všechno na jednu parabolu 80 cm a do dvou TV. Je to reálné?
Děkuji.

8
Rád se dívám na ČT 2, neřeším, co zrovna vysílají,zajímá mne skoro vše. Jenže chytám odraz abych eliminoval rušení od čehosi. A dnes už mám rušení i na odrazu a zřejmě to souvisí se slabým potřebným signálem na vstupu settopboxu. Z analogové TV mi zbyl jeden všepásmový průchozí zesik. Dotaz zní, dnes, multiplexem, když to všechno společně zesílím, budou se multiplexy napříč kanály negativně ovlivňovat ? Dík

9
No je ještě Teroz T 212 X, FM + DAB ,  a mám slabý signál na DAB. Jen si vybrat.

11
Mas v danem miste mizerny prijem, nevhodnou antenu ci zesilovac, takze zacni nejprve zde.
No jo, to je pravděpodobné. Jen mne mate, že u příbuzných v jiném městě se děje totéž. Ale jo, začnu u sebe a dám vědět.
Napadlo mne, že se situace děje při použití settopboxů, s TV s integrovaným tunerem na chalupě se rušení nekoná. To už je ovšem zase jinde, i když u silnice.

12
Ahoj přátelé. Pokud řeším již vyřešené, prosím o smazání.
Jinak mi automobily ruší TV a to nejen mně. Zkráceně: České radiokomunikace mne odkázaly na změření signálu soukromou firmou, Česká televize neodpovídá za váš nerušený příjem. Toto mne směruje na STK a zjištění, zdali do postupu schvalování automobilů patří i elektromagnetická kompatibilita nebo tak něco. Prosím o názory a po prázdninách se do toho dám. Děkuji.

13
Odkladiště / Nabídka tuneru Tesla a anten apod
« kdy: 15. 03. 2020, 08:18:06 »
Měl bych TV antenu na 39-45 k , 25-30k 2 ks, nové, cca 21 prvků, dlouhé. 1x antenu "matraci". Al ráhno na FM antenu z Chlumce, Fe svařenec ráhna anteny Jaeger, duralové prvky k tomu. Tuner Tesla 810 s přidaným mf stupněm. Jdou za sebou 150, 110, 110 kHz. Ladění drží, rozsah do 105 Mhz. Samostatně nové filtry Murata 10,7HY 3 Ks. Dotazy prosím jako SZ.

14
Ahoj. Ostatní mi ukazují 90%, jen MPX1 16%. Přemístil jsem antenu a dosáhl 32%. Tak to doufám nebude tak, že MPX zvedne ke konci DVBT1 signál na 100%. pozn: Neznalost neomlouvá, že?
Jděte už všichni do háje s těmi procenty...
Bravo CHLAPE.

15
Ahoj. Ostatní mi ukazují 90%, jen MPX1 16%. Přemístil jsem antenu a dosáhl 32%. Tak to doufám nebude tak, že MPX zvedne ke konci DVBT1 signál na 100%. pozn: Neznalost neomlouvá, že?

Stran: [1] 2 3 ... 7