Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Jean-Valjean

Stran: [1] 2
2
Tebe zavřít do violy  >:(

3
vrzal: Na odhánění seš tady ty a zřejmě kvůli osobním FB známostem ti to zdejší vedení fóra trpí (místo aby tě definitivně přesměrovalo kam patříš, jak to udělali na konkurenčních webech)   >:(

4
Ty seš tady úplně stejně anonymní jako já a tvoje jméno může být zrovnatak smyšlené jako moje. Takže vychladni. A vůbec - koho zajímá, jak bastlíš antény? Nikoho, to je věc zákazníka a tvoje. A max. ČOI, když něco uděláš nekvalitně a odmítneš to na vlastní náklady opravit. Téma zcela o ničem  :P

6
Nechápu k čemu bych sem měl dávat svoje jméno? Ty seš asi na netu první den, když objevuješ Ameriku tím, že neznáš tzv. nickname neboli přezdívku (která je ostatně jako kolonka uvedená i v registračním formuláři).
A celkově ani moc nerozumím tomu, na co si vlastně hraješ - jestli někde bastlíš antény za dumpingové ceny a teď si to chceš sám před sebou obhájit? Nebo ti někdo sebral kšeft, když nabídnul nižší cenu? To si ale musíš vyřešit jinde a ne tady...

7
Solidní anténář se nikdy nepodbízí cenou a nebere takové zakázky, kde nemůže za svoji práci ručit. Toto dělají patláci a klientům-šetřílkům pak jenom patří, když za ušetřené peníze dostanou aušus.

8
Napájet předzesilovač se dá +24V.

P.S. Je opravdu nutné používat citaci příspěvku, který bezprostředně předchází odpovědi?

9
O2 dodává set-top-box iCAN 3800TW, který má HDMI výstup. Takže ideálně připojit k monitoru nebo TV s HDMI vstupem a toť vše.

10
Skylink / Re:SkyLink a televize Samsung
« kdy: 03. 11. 2012, 22:13:23 »
Uděláš nejlíp, když si zavoláš anténáře. Ten ti jednak nastaví parabolu a druhak naladí TV.

11
Digi TV / Re:Digi Fanda
« kdy: 03. 11. 2012, 16:21:16 »
A jaké rozlišení je SD?  :)

12
Omlouvám se, že tady zapleveluju odbornou diskuzi tímhle : Nějak pořád nechápu, proč na odborném serveru se stále někomu něco předhazuje. Laik, profík atd. Ono třeba stačí napsat "to nedělej, to ti nepůjde". Ale ne tady. Tady se hned musí tomu druhému vmést do tváře jakej já jsem profík a vy ostatní jste lejna.
To vysvětlení je poměrně snadné - s laikem je třeba mluvit jinak, než s profíkem (který nebude tvrdošíjně trvat na nesmyslech, ve kterých jenom utopí čas a peníze a výsledek bude nula).

13
Radu sem ti dal a že nechápeš, že tvoje řešení je cesta do slepé uličky, zato nemůžu. Prostě představa laika je jedna věc a vlasnosti TV signálu věc druhá a v tomto případě to skloubit nejde.

14
Co chceš nebo nechceš není vůbec rozhodující, protože televizní signál má svoje zákonitosti a rozhodně nebude brát ohled na stav peněženky amatéra-bastlíře :D Mimochodem u kanálových vložek nemusíš nic rozbočovat, neboť kanálové vložky mají vstup a mají taky výstup, který se dá propojit se vstupem další vložky atd.

15
Ani Alcad 905 není pro sousední kanály ideální a mnohem lepší je použít kanálovou konverzi a jeden z kanálů (41 nebo 42) převést jinam.

Jinak k vrzalovi - jeho home-made řešení mu ani doma nefunguje a on sám na webu zveřejnil stream Novy, která víc vypadávala než hrála. To vypovídá o všem...

Stran: [1] 2