Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Daniel Neumann

Stran: [1] 2 3 ... 6
1
V Plzni - Košutce na vysílači RS1 (Toužimská 5) byla vyměněna vysílací anténa - místo dvou rakviček (cca JZ a V) se zde objevila všesměrová anténa.

2
Všimli jste si vcelku revoluční půlnoci na Jedničce? Kam až moje paměť sahá, tak tam byly záběry na hodinový stroj (tuším) Staroměstské věže, letos byla půlnoc součástí estrády - takhle se to dělávalo na Nově v době jejich velkých Silvestrovských estrád na přelomu milénia. Osobně se mi to tedy vůbec nelíbilo. Ta závěrečná minuta(/ty) se záběrem na klidně běžící starodávný stroj dávných hodinářských mistrů jakoby člověku umožnily na chvíli zvolnit v bujarém veselí a třeba i trochu ještě popřemýšlet nad vším, co nás v potkalo v roce končícím a co by nás mohlo čekat v roce následujícím. To při estrádě, kor ještě s "úžasným fórkem" zaseklých hodin, skutečně příliš nejde.  :(

Líp bych to nenapsal ! +1

3
Na zákaznické lince CS-Link & Skylink mi potvrdili problémy s transpordérem 12207 MHz a zatím neví, kdy budou problémy vyřešeny. Takže nezbývá nic jiného než jen čekat.

4
Tak nám tady spustili nový multiplex, tentokrát regionální síť 1 na kanálu 37, výkon 2 kW z vysílače Košutka (neplést s Vodárnou). Prvotní pocit je, že je to bída, protože ačkoliv jsem cca 300m od vysílače, signál není tak silný jak bych očekával, nicméně to hraje. Zkoušel jsem to na TV kartu v počítači s malou anténkou a uvnitř bytu to buď nechytím a nebo chytím, ale špatně. Anténu musím mít venku.

Multiplex obsahuje informaci o provozovateli, jímž je Digital Broadcasting s.r.o., což je firma pana Pařízka? Nemá to být pan Brabec?

Multiplex obsahuje 4 pozice, první je REGIONALNI TV, druhý PLZENSKA 1 a pak tam jsou pozice TEST 1 a 2. První jmenovaná pozice je shodná s vysíláním Regionalnitelevize.cz, jenž vysílá i na satelitu, na ostatních pozicích je zatím ticho a tma. Obraz programu Regionalnitelevize.cz má zřejmě dost malý datový tok, rozlišení je 720x576

5
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:Inverze 2012
« kdy: 21. 10. 2012, 00:49:58 »
Zkus http://www.fmlist.org/ul_login.php?sprache=en. Je ale asi třeba registrace.

Jinak Praděd běžel i mne v Plzni, což je 280 km.

Je někde celosvětový seznam FM Rádií? Na 89,2 mi na mobilu hraje něco ve stylu Ukrajiny či Ruska. Povídaj, hrajou, ale znělka nebo alespoň vyslovení názvu ani náhodou.

Jinak úlovek na 88.100 Jeseník/Praděd Hitrádio Orion, stereo bez rds 238 km.

6
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:Inverze 2012
« kdy: 20. 10. 2012, 15:40:59 »
Včera večer běželo v Plzni Maďarsko (Kab-hegy) jak v analogu tak v digitálu.

V příloze multiplex se stanicí TV2 na 61.k

Video z příjmu stanice M1 HD z multiplexu na 64. kanále.
http://www.youtube.com/watch?v=WquluderQMg&feature=youtu.be

7
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:Stav v multiplexu4
« kdy: 25. 06. 2012, 18:12:40 »
Prosím jak to máte se sílou a kvalitou signálu v Plzni? Zdá se stejný jako dřív?

Mám totiž problém, dřív na 60+kanálu mi to jelo v pohodě a nyní se to kostičkuje docela výrazně.

Mám vysílač zhruba 500 m od sebe a nechytám se !!!

Zkouším různé antény a ačkoliv mi K63 šel naprosto bezproblémů, K56 jde akorát sotva naladit... Zatím to je spíš k pláči než ke sledování.

8
V Plzni taktez Ocko jede v Muxu 3. Mux 4 zatim mlci.

9
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:Stav v multiplexu4
« kdy: 24. 06. 2012, 22:48:32 »
Dobrý den, tak před chvilkou už jsem testoval kanál 56 a Plzeň už vysílala, ale pak to po chvilce vypli (cca v 19:30).

Zatím hezký večer

Taky jsem to zaznamenal, ale nejsem si jist, zda ten signál šel z Košutky, která je odemne 500 m. Sílu signálu jsem měl vysokou (okolo 80%), ale kvalita byla mizerná, že ten mux ani nešel naladit.

Zdravím, já bych řekl, že ten signál šel z Košutky. Když jsem to pak chtěl "proskenovat", tak síla signálu nebyla nic moc, takže jsem chtěl použít anténu Color DIGI-maxi, ale oni to mezitím vypli (moje vzdálenost od Košutky je cca 20 km), tak doufám, že to zas brzy zapnou.

Přeji hezký den

Rozdíl mezi Vodárnou a Košutkou není extra velký tak max 200 metů nad mořem navíc k Vodárně což u mně ve Stupně nepodstatný  :D

Ten výškový rozdíl je max 50m :) Oba vysílače mám hned u sebe.

10
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:Stav v multiplexu4
« kdy: 23. 06. 2012, 00:14:07 »
Dobrý den, tak před chvilkou už jsem testoval kanál 56 a Plzeň už vysílala, ale pak to po chvilce vypli (cca v 19:30).

Zatím hezký večer

Taky jsem to zaznamenal, ale nejsem si jist, zda ten signál šel z Košutky, která je odemne 500 m. Sílu signálu jsem měl vysokou (okolo 80%), ale kvalita byla mizerná, že ten mux ani nešel naladit.

11
Tady si někdo vystřelil :-) Mám plzeňský vysílač O2 za zadkem a nic tam nevysílá :)

12
S jistotou mohu říct, že v Plzni ten MUX 4 nejde :-)))

13
Hohe Linie mi tu jde dobře i v DVB-T a FM...  Šel mi tu i Analog, jsem na jednom z nejvyšších míst na Košutce :-)

14
Tak jsem byl na střeše :-) Ale je to škoda, nic dalšího jsem nenaladil. Pouze 5C, 11D, 12D... Možná by se dalo říci, že byly nějaké náznaky na 11C. V jednu chvíli se mi ladění na ně zastavilo, ale nenačetlo to žádnou stanici.

15
No zatím bydlím ještě u rodičů :-) Takže já ho nevybíral... ale nestěžuji si. Je to jedno z nejvyšších míst v Plzni :-)

Stran: [1] 2 3 ... 6