reklama

Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Jirka Matušek

Stran: [1] 2 3 ... 6
1
Set-top-boxy / Re:TeleSystem TSUNICO T2 nekvalitní obraz
« kdy: 05. 05. 2017, 18:23:23 »
Mimochodem, k set-top-boxům. Koukal jsem na Evolveo a vypadá to, že to je totožné zařízení jako ten můj zmíněný TeleSystem T2.. Podle fotek na internetu je menu totožné a vzhled krabičky je velice podobný.

2
Set-top-boxy / Re:TeleSystem TSUNICO T2 nekvalitní obraz
« kdy: 04. 05. 2017, 23:05:24 »
Děkuji za odpověď. Přístroj vrátím, ale odrazuje mě od toho, že mám rád kvalitní věci a co jsem se koukal, tak na trhu nějaký "hezký" set-top-box není. Samá čína s takovými zvláštními ovládači.. :-(. LG má docela hezkou grafiku, stejně tak zpracování ovládače. A zatím co jsem se koukal, tak na tohle můžu u všech přístrojů zapomenout.  Podívám se na ten přístroj co píšete. Mimochodem, přesný model, to je který? Ještě mě zaujaly Android TV Boxy, ale ty nejdou moc dobře sehnat.

3
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:Přechod na DVB-T2
« kdy: 04. 05. 2017, 21:54:05 »
Jak to je s kvalitou obrazu? Dá se u DVB-T2 očekávat kvalitnější obraz? Nebo alespoň ze sítě co už vysílá.

4
Set-top-boxy / TeleSystem TSUNICO T2 nekvalitní obraz
« kdy: 04. 05. 2017, 21:52:18 »
Zakoupil jsem si set-top-box TeleSystem TSUNICO T2, protože jsem chtěl rozjet příjem DVB-T2. Po připojení mám však problém, že obraz je nekvalitní, vypadá to jako "kinorip", je lehce rozmazaný a zkrátka velmi nedobrý. Mnohem nekvalitnější než na TV v DVB-T). Připojeno je přes HDMI. Mám plán set-top-box vrátit a chtěl bych se zeptat jestli tohle je vlastnost všech boxů nebo se jedná o (ačkoliv je drahý), tak nekvalitní přístroj. Jsem z toho vyloženě nešťastný, protože na televizi se nedá dívat.  Signál je 100% a kvalita 100%

5
Odkladiště / Re:Televisní humor :-)
« kdy: 03. 10. 2013, 17:07:41 »
Ze by se dnes nekdo pokusil narusit FB CTSport?

6
Dnes jsem poslouchal Radio Čas a celý den tam běžel jingl o nové televizi Relax a velké televizní revoluci. A opět termín 9.září. Nic víc.

7
TV pohoda na FB:Tak jsem zvědav co to Pařízek chystá..

8
Už by to chtělo na Pařeza poslat redaktory Digizone, aby ho proklepli. Protože má kolem sebe moc aktivit a o žádné se pořádně neví. Každopádně ezoterické pořady mě slušně řečeno nas***y... A nejen mě, stačí se podívat na jejich FB..

9
tak ja se omlouvam ale ta budova stoji ale na kavčich horach vony ji postavily jinde a udelali s toho byti ale fakt to mnela bit budova tv prima
tady davam foto http://www.novinky.cz/bydleni/reality-a-finance/148316-kavci-hory-ozdobi-originalni-dum-s-dirou-uprostred.html
mnelo to byt prosklene a kancelaře v tom

O tom, se ale nikdy nemluvilo, že by se tam Prima stěhovala. Proč by se stěhovali do cizího, když vlastník - GES skrz GES Real staví vlastní budovy? Akorát nepočítali s tím, že jim to půjde tak jak to jde.

Nova ve studiu LED stěnu nemá :-).. Prima by si na Palmovce nikdy nemohla dovolit to co Nova. Už tím, že Nova sídlí v rekonstruovaných prostorech, kde si to zařizovali podle svého na účely TV. Prima sídlí ve dvou budovách co byly dřív kanceláře a nikoho by nenapadlo, že tam jednou bude sídlit televize. Nemají tam prostory na studia - ani jich tam moc není - newsroom + dole v přízemí.

Francouzi dělali Primě (cca okolo roku 2008) grafiku za velké peníze v době, kdy frčelo 16:9 v archaickém 4:3. Zaplatili za to miliony a stejně to za půl roku vyměnili za jednoduchou grafiku co běží dnes.     Na zbytek nebudu reagovat, jsou to nesmysly...

10
Sice máte úchylku ohledně Primy, ale přitom zjevně ani netušíte, kde začali vysílat. Na Palmovce to opravdu nebylo, takže váš památní kámen tam nepatří. A už vůbec nevím, proč by se ten barák měl rozpadnout. Nevypadá sice zvenku vábně, ale nic mu není. Nova 5 let vysílala z měšťanské besedy a pak 10 let z hlavní budovy Barrandova, což také není žádný hi-tech  ::)
mate pravdu bilo to v brně 
ale tv nova tu budovu rekonstruovala abi mohla visilat v hd a abi vipadala jako z roku 2009 a veiš a tv prima mnela od sveho spolu majitele slibenou novou budovu už tak 5 let spatky a ta budova už stoji ale investor ji proda nikomu jinemu tak že na novou budou muset asi ješte par  desitek let počkat

1,Něco mi říká, že pražské kongresové centrum není v Brně.
2, ty hrubky.....  ::)
3, Crystal, nová budova, kterou staví GES REAL ještě ani nestojí. Cca 3 týdny zpět jsem jel okolo a vzhledem k tomu, že teprve vrtali piloty, pochybuji, že by to stihli za tu krátkou dobu dostavět :-)

11
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:MUX 7 na Ostravsku
« kdy: 10. 07. 2013, 20:55:01 »
mě se furt nelíbí - oba vysílače na přímou viditelnost a ještě zesilovat? Jestli ten zesilovač nekmitá..a bez zesilovače nebyla dostatečná úroveň z antény na tak malou vzdálenost? Hmmmm.....nějak se mi to nechce věřit...

Já mám tu nevýhodu, že bydlím v dolině, takže úplně ideální příjem to není. Bez zesilovače to na jedné televizi šlo jak jsem psal a na druhé se sekal i Mux 2 a 3. Tady byly problémy s příjmem odjakživa.. Analog tu hrál na čestné slovo a to byla anténa natočená na opačnou stranu od vysílače, protože jinak to nehrálo.

12
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:MUX 7 na Ostravsku
« kdy: 10. 07. 2013, 17:49:27 »
Signál chytám ze Šenova u Ostravy (vzdušnou čarou asi 13km na Hošťálkovice a 7km na Slezskou, víceméně stejným směrem jak jsem psal).  Zesilovač a jeho napájení je bez problému. Zkoušeli jsme manuálně přidávat/ubírat na regulaci zesílení podle ukazatele na televizi. Vše je nové - anténa, vedení, zesilovač.. Takže asi bydlím někde v místě, kde signál nemá takovou intenzitu, abych ho chytil a ruší ho K37 jak psal Stasi-DDR.

13
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:MUX 7 na Ostravsku
« kdy: 10. 07. 2013, 16:34:56 »
I když moment - dívám se na tu krabici a ta moje anténa vypadá trochu jinak, Je to model ANT-UHF51.

http://www.verkkokauppa.com/fi/product/13423/dbknr/Konig-ANT-UHF51-KN-UHF-ulkoantenni( i když na krabici se píše, že má 26 elementů a na webu mají 31).

14
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:MUX 7 na Ostravsku
« kdy: 10. 07. 2013, 16:05:53 »
Anténu používám tuto: http://www.helkon.cz/detail/dvb-t-s-technika/dvb-t-anteny/antena-dvb-t-uhf-15db-konig.html a zesilovač http://bit.ly/1aZckHV . Anténu jsem zkoušel nasměřovat podle programu v telefonu, který dle kompasu a GPS ukáže směr vysílače. Jak Hošťálkovice tak Lanovou mám víceméně stejným směrem, takže jsem potom dodatečně natočil podle toho, jakým směrem jsem měl nejideálnější signál napříč všemi sítěmi.

15
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:MUX 7 na Ostravsku
« kdy: 09. 07. 2013, 22:59:29 »
70% kvalita nebo síla signálu?

V televizi mám možnost sledovat ukazatele intenzity síly signálu a úroveň bitové chyby. To první se pohybuje v rozmezí 65 - 70% a úroveň bitové chyby je minimální.

Stran: [1] 2 3 ... 6

reklama