Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Jan Boháč

Stran: [1]
1
Sledoval jsem Všechnopárty včera na ČT HD a rozdíl oproti předchozím dílům byl značný. Z těch screenů(které stejně nejsou v nativu) jde spíše než kvalita poznat odlišná barva, ale vzhledem k tomu, že během sledování jsem je neměl k dispozici, tak mě vůbec nenapadlo, že je to barevnější. Takže já jsem s obrazem Všechnopárty spokojený.

2
Taky jsem to sledoval na Nově HD a tam byla kvalita obrazu dost dobrá. Co se týká obsahu, podle mě to rozhodně jen další papundekl nebyl, zatím bych řekl, že mezi ostatní českou komerční seriálovou tvorbou, je to dokonce nadprůměr. Hodnocení na CSFD je aktuálně 37%, což zhruba odpovídá i mému hodnocení - 2 hvězdy.

3
Satelitní digitální vysílání (DVB-S) / Re:základka
« kdy: 28. 08. 2012, 10:01:54 »
plus dávám za staré písničky,ale doufám,  že obchodak a gympl s.r.o budou o 100%lepší.
Vy dáváte plus za staré písničky? Vždyť se to tam vůbec nehodilo, kdyby to byl seriál z minulosti, tak se to dá ještě pochopit, ale takhle? Absolutně nechápu, proč se v Česku pořád tak poslouchají tyhle staré vykopávky. Je to neuvěřitelně ohrané, každý už to slyšel nejmíň tisíckrát, v rádiích to vysílají stále znova a teď to budou cpát ještě do televize? Hudebního dramaturga Základky bych okamžitě vyhodil.
Jinak seriál je podle mě další nevtipný televizní odpad.

4
Vzhledem k tomu, že už je to skoro dva měsíce od startu MUXu 4 a stále ho nemůžu naladit >:(, chtěl bych se zeptat, jak to s ním v Olomouci aktuálně vypadá. Zkoušel jsem lokality Neředín a Tabulový vrch a nic (MUXy 1-3 chytám perfektně).

5
Skylink / Re:Rozšíření HD nabídky Skylink
« kdy: 23. 08. 2012, 12:36:49 »
Chtělo by to trochu upravit anketu, Markíza HD, Viasat HD i Eurosport 2 HD už v nabídce jsou. Jinak Docu Box HD bude pravděpodobně v září a už testují další kanály: http://www.seznam.cz/17489/fightbox-hd-fashionbox-hd-erox-hd-eroxx-hd-a-eroxxx-hd-testuji-pro-skylink/

Stran: [1]