Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Fulda.Julda

Stran: [1]
1
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:Chybovost Mux3
« kdy: 09. 09. 2012, 08:41:19 »
A teď tu o Červené Karkulce :D

2
To jsem fakt zvědavý, jak dlouho jim ta černota s šířením slovenských programů vydrží...

3
Na tom kanále nic nevysílá a pokud něco přijímáš, tak je to leda vyzařování z nějaké shitoidní STA, samozřejmě za předpokladu, že to přijímáš individuálně a ne na tu STA, kde může být signál na k48 konvertorovaný oficiálně...

4
Hlavně aby nechali v provozu i FN Bohunice a v H polarizaci.

6
Prosazují T2 z důvodu finančních neboli už už se vidí, jak staví další celoplošný multiplex a TV stanice jim pravidelně odsypávají desítky a stovky miliónů za provoz. Jenomže to se dost přepočítali, protože o jejich T2 nemá žádná stanice zájem. A nemá zájem ani o HD v DVB-T. Prostě si ČRa vybraly blbou dobu a byť se jim stýská po zlatých 10 letech, kdy jim šly penízky jak z analogu, tak z digitálu a ještě jako bonus od státu z telekomunikačního účtu, tak dneska leda utřou nos...

7
Nedá mi to nenapsat na ty opakující se stížnosti na signál v Brně.Pánové, pokud nemáte nainstalovánu dobrou anténu, nic nechytíte.Pokrytí z nemocnice Bohunice je pro Brno optimální, ten výškový profil dokonce vychází lépe než Barvičova.Nevím také, jaký bude konečný povolený výkon na budoucím K46,ale stále půjde o městský vysílač, tedy příjem 30km za Brnem je diskutabilní, záleží samozřejmě, jestli někdo bydlí jižně od Brna-tam to pojede, nebo naopak v kopcích na sever-to je pochopitelně horší.Proto se také muxy 1-3 zde šíří z vysílače Hády,Barvičova, Kojál a Mikulov, protože profil Brna s okolím je velice rozdílný.
Pokrytí z FN Bohunice je optimální leda pro toho, kdo bydlí v Moravanech nebo možná Chrlicích, ale rozhodně ne pro valnou část Brna, která má tento vysílač za Špilasem a nechytí nic. Proto taky v dávných dobách fungoval souběžně vysílač na Jana Babáka.

8
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:Stav v multiplexu4
« kdy: 26. 08. 2012, 17:34:30 »
A v prodejnách O2 taky koupíš dobíjecí kupóny na T-Mobile nebo Vodafone? :D

9
Televizory / Re:pořízení nové TV-priorita sport
« kdy: 26. 08. 2012, 17:32:44 »
FullHD Plazma Panasonic a signál z kabelu nebo satu v HD.

10
V prodejně se SAT technikou ti všechno vysvětlí a zajistí montáž, jinou variantou se (ve svém vlastním zájmu) nezabývej :)

11
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:Fanda v DVB-T
« kdy: 25. 08. 2012, 10:18:28 »
Bludy šíříš leda ty, Kulhánku, protože pro většinu národa prostě Fanda v pozemáku není. Takže se prober a nenapadej ostatní diskutující.

12
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:Fanda v DVB-T
« kdy: 24. 08. 2012, 09:02:52 »
Dajto taky není na Slovensku v DVB-T a svět se kvůli tomu nezboří.

13
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:Fanda v DVB-T
« kdy: 23. 08. 2012, 21:48:11 »
Proč se v sekci UPC Direct diskutuje o pozemním vysílání, to je vskutku záhada, ovšem Fanda prostě v DVB-T nebude. Těch pár diváků navíc by dost těžko vykompenzovalo miliónové náklady za šíření v multiplexu 3 (jinam by se Fanda nevešel), a to na Nově moc dobře ví. Navíc kdo chce Fandu sledovat, tak si k němu najde cestu i bez DVB-T.

14
Odkladiště / Re:Nadávky, urážky, osobní útoky
« kdy: 23. 08. 2012, 12:10:00 »
Stopku zde vždycky obdrží pouze jedna strana, která se vzájemných hádek účastní. A taky se blokuje přístup jenom z důvodu, že si někdo dedukuje jakési identity a všude vidí jakéhosi imaginárního technika, který se tady zřejmě dopustil nějakého těžké zločinu (bohužel ale nikdo neví jakého a admin to odmítá vysvětlit):

Lituji, Host, ale na tomto fóru máte zákaz!
skrytá identita technika
Váš zákaz dosud neskončil.

Stran: [1]