Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Luboš T.

Stran: [1] 2 3 ... 51
1
O serveru DigiZone.cz / Re:Zemřel Čestmír Polák
« kdy: 26. 01. 2021, 19:35:04 »
Čestmíra Poláka jsem si vážil,jeho informace a rady byli velkým přínosem nejen pro digitální tv.Hodně cenných rad  jsem od něho četl.Čest jeho památce.Bohužel ocenění jeho práce zde se od vedení DZ zřejmě nedočká.

2
Digitální rozhlas / Re:Stanice v DAB
« kdy: 19. 01. 2021, 11:01:24 »
Naproti tomu diskuze  s tebou je přímo úchvatná a smysluplná...👎

3
Digitální rozhlas / Re:Stanice v DAB
« kdy: 18. 01. 2021, 21:09:08 »
Neokrádám,prvně musím mít signál který není.A investovat do antény stylem že by třeba něco mohlo občas hrát neminím.Prvně pokrytí potom kvalitní přijímač.

4
Digitální rozhlas / Re:Stanice v DAB
« kdy: 18. 01. 2021, 20:45:43 »
Uvažovat o nějakém DAB+ přístroji bude pro mě  mít smysl až bude pokrytí minimálně jako u ČRo.A to já vidím ještě na spoustu let,tímto tempem rozšiřování.

5
Digitální rozhlas / Re:Stanice v DAB
« kdy: 18. 01. 2021, 18:05:28 »
Zajimavé rádio.Ale pokrytí signálem po republice je zatím více než tragické takže o ničem.

6
Expert Davídek opět za zadkem i se svými družky s kecy a žádným přínosem.Problém byl ale opět na straně operátora,bylo mi potvrzeno.Ale Davídek to nedostane kolkovaně tak si to opět vysvětluje po svém.

7
Nedlouho poté co jsem to zde napsal to pustily ale co jsem si všimnul tak od pozdějšího odpoledne vysílač byl nefunkční.Napsal jsem prvně operátorovy tak to daly do pořádku.Není to poprvé co s timto vysílačem jsou problémy.Naposledy na podzim při velmi silném větru na půl dne výpadek.

8
To rozšíření muxu 24 je sice fajn ale nechápu co s tím má společného vysílač Blansko-Veselice který je od dnešního dne mimo provoz na 44k.

9
Mě osobně je mi tohle téma putna ale chci jen poznamenat že nejlépe u mě bylo nejůčinější odrušení od rakouského vysílače v poměru VJ  na 21a 23k hustým sítem.Musel jsem ještě pomocí různými předměty VJ ale s dlouhými antény se to nedá srovnat.Ty při večerních hodinách zcela znemožnily příjem na 21,23k.Ale síto funguje bez problémů i při inverzích.Použit je zesilovač Teroz v anténě 18db.Berte to jen jako poznámku že síto je při kolizích lepší než směrové antény.Poroučím se.

10
Mě je to jasný protože to stejný se dělo minulý měsíc večer na úplně jiném místě z Kojálu u ČT na 3.různých tv kde má každá svoji anténu asi hodinu.A soused to taky zaznamenal a to má antény dělaný firmou.

11
Má být jen to jak jsem psal že ostatní frekvence fungovaly bez problémů a to i ty nejslabší,tak kde byl problém je více než jasný.

12
Je jedno co s tím testují ale  něco se u nich děje,jak je vidět tak takových lidí je víc co měli problém s příjmem.A změna příjmových podmínek je mimo diskusi když vidím vysílač.

13
Já jsem poprvé něco podobného zaregistroval minulou středu na vysílači Děvín kdy ráno jela i nejela síť 12 na 28k.Všechny ostatní frekvence byli v pořádku.Tak jsem se jich zeptal co děje,prý nic že vše funguje dobře že problém je u mě.Tak jsem jim řekl že je to nesmysl.A do 30 min signál postupně naběhl až na obvyklou hodnotu a potom už se to nestalo.Asi zkouší trpělivost diváků.

14
Ale Davídku já přeci neuváděl Votice ale Děvín a tam se žádné DAB chystat nebude.A psal jsem jasně vyjímečně to jde do náhradních antén tak to máš ty Votice,spokojený?Pokud jsem ti k smíchu,nemusíš na mě přeci reagovat,já jsem se tě zrovna včera na nic neptal.

15
Davídku víš moc dobře že při takových výlukách se vypíná celý vysílač včetně rádií a multiplexů a i  26k ikdyž tam je zapomenutý,můžeš si to klidně změřit jestli ti ten den půjde z Děvína a nezapomeň na 59 když ti ta tvoje mašinka tak skvěle informuje.Někdy se přepne do náhradní antény ale to je vyjímečné.

Stran: [1] 2 3 ... 51